LRT RADIJO žinios. Ministras Andrius Palionis: gaisro Alytuje nuostoliai nėra milijoniniai, pakaks pinigų iš valstybės rezervo

Vyriausybė šiandien turėtų patvirtinti tvarką, kaip bus kompensuojama žala nuo gaisro Alytuje nukentėjusiems ūkininkams. Pasak žemės ūkio ministro Andriaus Palionio, kompensuotinos sumos nėra milijoninės, todėl nereikės naudotis Europos Sąjungos lėšomis, pakaks pinigų iš valstybės rezervo.

Premjeras Saulius Skvernelis susitiks su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu aptarti kitų metų biudžeto projektą, kuris šiuo metu svarstomas komitetuose. Pasak premjero patarėjo Skirmanto Malinausko, Vyriausybei teks ieškoti kompromisų, tačiau pirmiausia tai norima aptarti su politikais iš Seimo.

Baltarusijai rengiantis paleisti Astravo AE, Seimo energetikos komisija domisi, kaip Lietuva ruošiasi prisijungti prie Europos energetikos sistemos ir kaip vystomi sinchronizacijos tinklai.

Rusijoje įsikūrė naujas judėjimas „Motinos prieš politines represijas“, vienijantis dėl mitingų Maskvoje nukentėjusias šeimas. Manoma, kad šis judėjimas niekaip nesušvelnins Kremliaus represijų.

Šįryt bus paleistas Jungtinės Karalystės parlamentas ir visa šalis pradės ruoštis gruodžio 12-osios rinkimams. Britų mėgstamų lošimų organizatoriai prognozuoja pergalę rinkimus inicijavusiems konservatoriams ir net daugumą premjerui Borisui Johnsonui.