Radijo byla. Kodėl svarbu atsakingai pildyti transporto priemonės pirkimo–pardavimo sutartį?

Radijo byla

2019.10.15 14:05

Radijo byla. Kodėl svarbu atsakingai pildyti transporto priemonės pirkimo–pardavimo sutartį?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pasigirdus istorijoms apie skubotai nusipirktą automobilį, kuris, net negali būti registruojamas ir dalyvauti eisme, aiškinamės, kas žinotina ir svarbu pildant transporto priemonės pirkimo–pardavimo sutartį. Nors ją pagal standartinę formą užpildyti, regis, labai paprasta, ar žinote, kad būtent ši sutartis yra Jūsų inetresus saugantis dokumentas, kuris kilus ginčui, teisme gali tapti pagrindiniu įrodymu?

Dar viena aptariama tema – šeimos bylos. Teisėjas pasakos, kaip vyksta skyrybų bylų nagrinėjimas, kokie aspektai (turto dalybos, santykiai su vaikais ir kt.) apsunkina šį procesą, dar kalbėsime kiek mediacija gali padėti palengvinti skyrybas ir išspręsti konfliktą taikiai. Laidoje dalyvauja: VĮ „Regitra” Transporto priemonių registracijos sk. vyriausiasis specialistas Darius Jurgutis ir Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Jan Maciejevski. Ved. Artūras Matusas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.