Gyvenimo spalvos. Senolio buitį palengvinęs Giedrius Arbačiauskas: šįkart sėdėti kartu ir kentėti – ne pagalba

Savo istorija šįkart dalinasi ir savanoriais dienai tapo aktorius Giedrius Arbačiauskas su žmona Agne. Jie drauge su maltiečiais padėjo senoliui Antanui.

Aktorių G. Arbačiauską žmonės neretai atpažįsta iš jau daugybę metų kuriamų personažų „Dviračio žinių“ laidose. „Tai yra prasminga veikla. Deja, bet nuo nepriklausomybės paskelbimo politikai užsiaugina vis didesnį begemoto kailį. Jie nereaguoja į tai, ką apie juos rašo, ką apie juos rodo“, – sako daugybę personažų sukūręs aktorius.

Jis neslepia, kad meniška profesija buvo jį įklampinusi į linksmybių liūną, iš kurio išbristi padėjo žmona Agnė. „Ačiū už jos kantrybę, už meilę. Labai tai vertinu ir prisiminsiu, kol gyvas būsiu“, – sako žinomas aktorius ir filmų „balsas“.

Drauge su maltiečiais nukeliavę į senolio Antano namus, Giedrius ir Agnė Arbačiauskai griebėsi tvarkymo darbų. „Jei daryti, tai gerai. Ne dėl akių. Žmogus čia gyvens ir jei liks kokie neuždažyti plotai, vis tiek bus nesmagu. Sako, reikia viską daryti iš širdies. Tada ir mažiausi darbai įgauna prasmę“, – sako senolio kasdienybe pasirūpinęs aktorius.

Arbačiauskienė Agnė
Atlikėjas
Arbačiauskas Giedrius
Aktorius
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.