LRT radijo žinios. Britų žurnalas „The Economy“: Austrijos sostinė Viena – patraukliausias gyventi miestas pasaulyje

Didžiosios Britanijos parlamentas balsavo už tai, kad būtų svarstomas įstatymas, užkertantis kelią šaliai pasitraukti iš Europos Sąjungos be susitarimo spalio 31-ąją. Dėl projekto bus diskutuojama jau šiandien. Pasak apžvalgininkų, tai didelis smūgis premjerui Borisui Johnsonui – tarp balsavusiųjų už tokį sprendimą buvo ir 21 konservatorių partijos narys. Savo ruožtu B. Johnsonas neatmeta pirmalaikių rinkimų galimybės.

Prezidentas Gitanas Nausėda vyksta pirmojo vizito į Briuselį – šiandien jis susitiks su Europos Parlamento pirmininku ir NATO generaliniu sekretoriumi. Pasak prezidento užsienio politikos grupės vadovės Astos Skaisgirytės, bus tariamasi dėl Baltijos regiono saugumo, taip pat svarstoma, kaip stiprinti oro gynybą.

Vyriausybė posėdyje apsispręs dėl Venesueloje gyvenančių lietuvių perkėlimo. Dėl šalyje esančios humanitarinės krizės, norima apmokėti vietos lietuvių kelionės į Lietuvą išlaidas.

Naujausiais duomenimis, uraganas Dorianas Bahamų salose nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes, tačiau Bahamų premjeras perspėja – pareikalautų gyvybių gali būti ir daugiau.

Irano prezidentas atmetė dvišalių derybų su Jungtinėmis Valstijomis galimybę ir pagrasino artimiausiomis dienomis dar labiau sumažinti šalies įsipareigojimus dėl branduolinio susitarimo.

Austrijos sostinė Viena yra patraukliausias gyventi miestas pasaulyje. Britų žurnalo „The Economy“ sudarytame reitinge šį įvertinimą Viena gauna antrus metus iš eilės.

Orai.