Kultūros diena. Manto Kvedaravičiaus filmas atrinktas vos tarp septynių iš viso pasaulio: filmo „Partenonas“ premjera Venecijos kino festivalyje jau kitą savaitę

Šiandien „Kultūros dienoje“:

Režisierius Mantas Kvedaravičius Venecijos kino festivalyje pristatys naujausią filmą „Partenonas“.
Vakar prasidėjusiame seniausiame ir viename priestižiškiausių pasaulyje – Venecijos kino festivalyje – jau po savaitės įvyks lietuvių režisieriaus Manto Kvedaravičiaus ilgametražio vaidybinio filmo „Partenonas“ premjera. Konkursinėje programoje „Kino kritikų savaitė“, kurioje pristatomi debiutiniai arba antrieji režisierių filmai, Kvedaravičiaus filmas atrinktas vos tarp septynių iš viso pasaulio.

Ar yra užtikrinama lyčių lygybė šiandieniniame teatre?
Jaunoji karta atnešdama gaivų oro gūsį keičia nusistovėjusį požiūrį į tai, kas yra vyriška, ir tai, kas moteriška. Viena iš vyriškumo mitais apipintų ir pokytį išgyvenančių specialybių – režisūra. Apie tai plačiau – reportaže.

Vilniaus dailės akademijos „Titaniko“ galerijoje pristatoma Telšių fakulteto dėstytojų kūrybos darbų paroda.
Šiandien parodų salėje Titanikas atidaroma VDA Telšių fakulteto dėstytojų kūrybos paroda „Geriausi laikai“. Kada buvo ar yra tie geriausi laikai, – svarsto menininkai per beveik šimto metų mokyklos gyvavimo laikotarpį pirmą kartą surengę bendrą dėstytojų parodą po vienu stogu.

Ved. Gerūta Griniūtė.

Griniūtė Gerūta
Vedėjas
Kvedaravičius Mantas, Kairys Narius, Bartoševičiūtė Uršulė, Ludavičienė Jurgita, Inčirauskas Romualdas
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau