LRT RADIJO žinios. Pirmosios šeimos kortelės jau gamybos procese, žadama, kad gyventojus pasieks rugsėjo mėnesį

Teisėjų taryba posėdyje tarsis dėl prezidento siūlymo atleisti aštuonis korupcija įtariamus teisėjus, panašų pareiškimą Teisėjų taryba svarstė praėjusią savaitę dėl trijų teisėjų, tačiau klausimą atidėjo motyvuodama, jog trūksta laiko susipažinti su įtarimais.

Policija sako per šią savaitę nepradėjusi jokių tyrimų dėl neapykantos kurstymo. Apie galimą grėsmę užsiminė žydų bendruomenė, kuri buvo uždariusi savo bendruomenės patalpas ir Vilniaus sinagogą. Premjeras Saulius Skvernelis paragino teisėsaugos institucijas užkardyti galimą tautinę neapykantą ir, prireikus, panaudoti įstatymo numatytas priemones.

Per mėnesį dėl šeimos kortelės kreipėsi kas dešimta šeima, kuri gali pretenduoti į nuolaidas, skirtas daugiavaikėms šeimoms ir neįgalius vaikus auginantiems tėvams. Anot Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, pirmosios kortelės jau gaminamos ir gyventojų namus turėtų pasiekti jau iki rugsėjo.

Italijos premjeras Giuseppe Conte ragina koalicijoje esančios partijos „Lyga“ lyderį Matteo Salvini paaiškinti, kodėl jis nusprendė neremti Vyriausybės ir nori pirmalaikių rinkimų.

Jungtinių Amerikos Valstijų Nacionalinė ginklų asociacija po praėjusio savaitgalio masinių šaudynių Ohajuje ir Teksase atmeta raginimus dėl griežtesnės ginklų kontrolės.

Orai.