LRT RADIJO žinios. Nacionalinis egzaminų centras skelbia, kad abiturientų, gaunančių šimto balų įvertinimą – vis mažiau

Premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad rytoj prezidentui Gitanui Nausėdai pateiks naujas kandidatūras į susisiekimo, vidaus reikalų ir žemės ūkio ministrus. Prezidentas Gitanas Nausėda vakar patvirtino, kad į vidaus reikalų ministrus siūlomas parlamentaras Jaroslavas Narkevičius, susisiekimo – buvęs šios ministerijos viceministras Vladislavas Kondratovičius, o į žemės ūkio – Seimo narys Andrius Palionis.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas šiandien rinks naują pirmininką. Valstiečių ir žaliųjų frakcija, kuriai ir priklauso šis postas, juo siūlo skirti dabartinį komiteto narį Dainių Gaižauską. Jis turėtų pakeisti iki šiol komitetui vadovavusį Vytautą Baką.

NEC skelbia, kad abiturientų, gaunančių šimto balų įvertinimą mažėja, nes šalyje vis mažiau mokinių, tačiau pastebi, kad pasiekiančių daugiau kaip 1 „šimtuką“ – daugėja.

Vyriausybėje bus pasveikinti sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę Lietuvos abiturientai, taip pat profesinio mokymo įstaigų ir tarptautinio bakalaureato absolventai.

Ved. Odeta Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau