captcha

Jūsų klausimas priimtas

Stilius. - 2017.12.30

2017-12-30 20:21
7838
Įvertinimas: 0
  

„Atrodo, esame paleidę baisingą nerimo, paranojos, nepasitenkinimo mašiną“, - specialioje priešnaujametėje „Stiliaus“ laidoje sako socialinių mokslų daktaras, psichologas psichoterapeutas Gintaras Chomentauskas, patariantis, ką daryti, kad baimė ir nerimas skaidytųsi, kad Lietuvoje imtų vyrauti kurianti jėga?
Politologė Margarita Šešelgytė tikina, jog baimėms, susijusioms su karu, ekonominėmis grėsmėmis ar gamtos katastrofomis, pagrindo nėra. „Jei politikai kelia paranoją, verčiau kelias dienas neskaityt žinių, nežiūrėt televizoriaus ir skirti laiką sau“.
Savimi labiau rūpintis pataria ir gamtos mokslų daktarė Angelina Zalatorienė, tikindama, jog tiek gamtos, tiek astrologiniai metų ciklai kartojasi kas šešiasdešimt metų ir stebėjimai rodo, jog sutapimų būna. Tačiau net gręsiantys Saulės užtemimai, veikiantys gamtą, žmogaus neturi būti sureikšminti.
Kokie bus ateinantys metai, su kuo jie sutaps ir kodėl metus verta pasitikti pasipuošus geltonai? Ką žada mados pasaulis, pasakos VDA profesorė Jolanta Talaikytė. Kaip judėti tobulos figūros ir tinkamos mitybos link, išgirsime iš mitybos specialistės Gintarės Jonaitytės. O gyvensenos treneris Ignas Bakėjus paskatins, kaip nepamesti motyvacijos, siekiant vidinės laimės, grožio ir geros savijautos.
Juvelyrė Jurga Lago, gyvenanti tarp Lietuvos ir Ispanijos, pasakys, ko, jos akimis, Lietuvoje labiausiai stinga. O buvusi „Moters“ žurnalo redaktorė Gražina Michnevičiūtė pasakos apie kitų metų iššūkius Niujorke ir Naujuosius, sutiktus Sardinijos kaimo vidury su itališkomis tradicijomis ir gausiais valgiais. Ambasadorė Jolanta Balčiūnienė visiems linkės meilės, geresnės gyvenimo kokybės, atvirumo ir laisvumo, prisimindama, kaip didžiąsias metų šventes sutinka prancūzai ir italai.
Ko galima mokytis iš kitų ir kokios galios slypi mūsų galvose? Ar Naujieji atneš daugiau ramybės, taikumo ir geros nuotaikos? Ką galime padaryti patys, kad gyventume geriau, gausiau ir laimingiau?

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...