captcha

Jūsų klausimas priimtas

Stilius. - 2017.12.02

2017-12-02 20:33
9927
Įvertinimas: 0
  

Daugiau nei trisdešimt penkerius metus poetas Donaldas Kajokas gyvena literatūros pasaulyje. Tačiau buvo ir kitas laikas, kai jis rimtai domėjosi Rytų kultūra. „Tai buvo protestas, ieškojau atsakymų, kas yra gyvenimas ir buvimas“, - pasakoja rašytojas, pripažįstantis, kaip kankinosi šeimos ir aukštesnės jėgos dvilypume. Kuriančio žmogaus kelias ir kasdienybė.
Net šešias „Sidabrines gerves“ gavo kino filmo „Šventasis“ kūrėjai. Režisierius Andrius Blaževičius ir aktorė Gelminė Glemžaitė tapo žvaigždėmis. Bet sėkmė juodu aplankė ne tik kine. Greta radosi meilė. Šiandien pora panašiai žvelgia į gyvenimą ir atvirai kalba apie tikrovę, nes juos jaudina Lietuvos realybė, atsispindinti tarsi kreivų veidrodžių karalystėje.
Modelis, mados ir sveikos gyvensenos tinklaraštininkė Simona Burbaitė apie darbą būti gražuole. Nepasitikėjimas savimi, energijos trūkumas, bandymai sulieknėti. Prieš kelerius metus Simona numetė dvylika kilogramų, bet tikina, padariusi visas įmanomas klaidas. Gražaus gyvenimo realybė ir sunkumai.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...