Ingrida Šimonytė

Ingrida Šimonytė

Ingrida Šimonytė – buvusi Lietuvos finansų ministrė, šiuo metu Seimo Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) frakcijos narė.

I. Šimonytė gimė 1974 m. lapkričio 15 d. Vilniuje. Vilniaus universitete įgijo verslo administravimo ir vadybos bakalauro laipsnį ir ekonomikos magistro laipsnį.

Dirbo Lietuvos Finansų ministerijoje ekonomiste, Mokesčių departamento vadove, ministerijos sekretore, atsakinga už mokesčius, audito, apskaitos ir atskaitomybės klausimus, vėliau – ir už Fiskalinės politikos departamentą. Dėstė Vilniaus universitete. Buvo Lietuvos banko valdybos narė, ES bankų Priežiūros valdybos nare. Yra parašiusi nemažai aktualių komentarų įvairiomis ekonominėmis temomis.

Gerai moka anglų, rusų, lenkų kalbas, turi švedų kalbos pagrindus. Netekėjusi.

Laisvalaikio pomėgiai – knygos, muzika.

Vytenis Povilas AndriukaitisArvydas JuozaitisValentinas MazuronisGitanas NausėdaMindaugas PuidokasNaglis PuteikisSaulius SkvernelisIngrida ŠimonytėValdemaras Tomaševskis
Prezidento rinkimai 2019
Iki rinkimų liko:
Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Skambiausios frazės

„Pas mane ant kaktos parašyta „Landsbergis“, ir nieko dėl to nepadarysi“ - Laisvės TV
„Pigus teisingumas kainuoja brangiai, į teisingumą mes turime investuoti papildomai“ - LRT.lt
„Man generolas Vėtra yra tragiška asmenybė, jis tikrai išgyveno labai didelių sukrėtimų, bet tai nereiškia, kad tie dideli sukrėtimai kažkokiu būdu paneigtų tai, kas gyvenime nebuvo šviesu ir kuo tikrai nėra dėl ko didžiuotis“ - LRT

Dienos klausimas