captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidos vedėjas Robertas Petrauskas. V. Radžiūno (LRT) nuotr. LTV1

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

Vedėjai:
Laidos vedėjas Robertas Petrauskas. V. Radžiūno (LRT) nuotr.
Kada:
Sekmadienis 10.00 val.
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:53:19
Naujausias Įrašas:

Ne visada būtinos tik žinios, į daugybę klausimų atsakymus padės rasti loginis mąstymas. Žiūrovai studijoje aiškinsis, kaip saugiai elgtis keliuose, o stebintys laidą prie televizijos ekranų drauge su dalyviais varžysis laidos programėlėje. Taip pat patys vaikai pristatys juos atlydėjusius mokytojus, papasakos, kodėl jais taip didžiuojasi.

Žaidime rungiasi patys sumaniausieji 5-12 klasių mokiniai. Jiems klausimus užduos nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai. Kiekvieno žaidimo metu bus išrenkamas žaidimo nugalėtojas, kuris kartu su antrosios vietos nugalėtoju pateks į finalą. Po trijų žaidimų vyks tos amžiaus grupės finalas, kurio metu išrenkamas amžiaus grupės nugalėtojas.

Nacionalinį projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o laimėtojai pagerbiami Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Per visus žinių viktorinos gyvavimo metus šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinti 74 garbingi „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulai.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – kiekvieną sekmadienį 10val. 30min. per LRT televiziją. Laidą veda Robertas Petrauskas.

Dalyvio anketų ieškokite:  www.tukstantmeciovaikai.lt
Kontaktai: info@tukstantmeciovaikai.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...