captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dalia Michelevičiūtė LTV1

Šventadienio mintys

Vedėjai:
Dalia Michelevičiūtė
Kada:
Sekmadienis 07.30 val.
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:24:47
Naujausias Įrašas:

Tai žvilgsnis į katalikų bažnyčios vietą šiuolaikiniame pasaulyje, atsigręžimas į šiuolaikinio žmogaus tikėjimo patirtį, religinio gyvenimo aktualijos bei krikščioniška kultūra. Sekmadieniais 7 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Kassavaitinė sekmadieninė televizijos laida „Šventadienio mintys“ yra religininė laida, pretenduojanti tenkinti pagrindinės tikinčiosios Lietuvos visuomenės dalies – katalikų – dvasinius poreikius. Pretenduodama būti būtent religine laida, t. y. į tikrovę žvelgianti iš apibrėžtos tikėjimo perspektyvos, o ne laida apie religiją, kur tiek į pačią religiją, tiek į tikrovę apskritai galima pažvelgti ir sekuliariu žvilgsniu, laida „Šventadienio mintys” turi tikslą kelti opias krikščioniškojo tikėjimo problemas, problemiškai, apeliuojant į šių dienų aktualijas prisiminti svarbiausius krikščioniškojo gyvenimo įvykius, aktualiai priminti krikščionybės ir katalikų bažnyčios istoriją, pasakoti apie krikščionybės bei katalikybės santykį su kitomis konfesijomis, kitais tikėjimais ir religijomis, iš krikščioniškų pozicijų kelti religijos vietos šiuolaikiniame pasaulyje, šiuolaikinio žmogaus egzistencinės akistatos su religija klausimus, taip pat iš krikščioniškų pozicijų kelti ir analizuoti šiuolaikinio pasaulio iššūkius žmonijai.

Laidą Ingrida Matvejevienė ir Dijana Neimantienė.

Prodiuseris Juozas Sabolius

Tel. 8 5- 2363192 , + 370 687 85662


Laidai rašyti: sabolius@lrt.lt


Weekend Thoughts

The programme is an overview of the Christian Church and its place in the modern world, recoiling on the contemporary religious beliefs, current events of Christian life and culture.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...