captcha

Jūsų klausimas priimtas

Arnoldas Eisimantas. P. Lileikio nuotr. LTV2

Už kadro

Vedėjai:
Arnoldas Eisimantas. P. Lileikio nuotr.
Kada:
Kanalas:
LRT Plius
Trukmė:
00:27:04
Naujausias Įrašas:

Laida „Už kadro“ atskleis kino pasaulio užkulisius. Kinas turi galią nukelti į magišką pasaulį. Stebėdami filmus žiūrovai pamiršta savo kasdienius rūpesčius, problemas – įsitraukę į ekrane rodomą veiksmą mėgaujasi akimirka. Tai suteikia naujų pojūčių ir patirčių, atveria galimybių mokytis iš filmo personažų istorijų. Neretai žiūrėdami filmą kino ar televizijos ekrane susimąstome: „O kaip jis buvo sukurtas? Kodėl režisierius pasirinko vieną ar kitą sprendimą? Su kokiais iššūkiais susidūrė personažus įkūnijantys aktoriai?“. Tai ir paskatino kurti laidą „Už kadro“, kuria bus siekiama atskleisti kino pasaulio užkulisius.

„Norime žiūrovams pristatyti mūsų šalyje kuriamus filmus, supažindinti su iškiliausiais Lietuvos kino žmonėmis, parodyti, kas vyksta filmavimo aikštelėse, apžvelgti svarbiausias Lietuvos ir pasaulio kino naujienas“ – laidos „Už kadro“ tikslą įvardija prodiuseris Alvydas Kaškonas.

„Tam kad galėtume atskleisti, kaip gimsta ir į didžiuosius ekranus patenka filmai, laidos kūrybinė komanda lankysis filmavimo aikštelėse, montažinėse, kalbins kino profesionalus ir visa tai papasakos laidos žiūrovams“, – sako laidos režisierė Benita Paplauskaitė.

Laida rodoma šeštadieniais 11 val.

Laidai rašykite: alvydas@vrsagency.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close