captcha

Jūsų klausimas priimtas

Giedrius Drukteinis. P. Lileikio nuotr. LTV1

Vartotojų kontrolė

Vedėjai:
Giedrius Drukteinis. P. Lileikio nuotr.
Kada:
Pirmadieniais 19.30 val.
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:52:52
Naujausias Įrašas:

Laidos tikslas – šviesti vartotojus, suteikti jiems naujausią ir svarbią informaciją apie vartojimą, vartojimo tendencijas. „Vartotojai privalo žinoti tiesą!“ – pagrindinis laidos šūkis.

Projektu siekiama informuoti vartotoją apie maisto ir ne maisto produktus, nekokybiškas ar klaidinančias vartojimo paslaugas. Informaciją pateiksime objektyviai, remdamiesi specialistų ir ekspertų patarimais bei rekomendacijomis, atliktais laboratoriniais tyrimais.

Vienas iš programos siekių – tapti tarpininku, objektyvios informacijos skleidėju tarp kontroliuojančių valstybės institucijų ir vartotojų, informuoti, kaip galima efektyviai ginti vartotojo teises, pateikiant geriausius, vaizdingiausius pavyzdžius, atskleidžiant efektyvios pagalbos vartotojui principus.

Vartojimo temos ypač aktualios dėl nuolat atsinaujinančios informacijos tyrimų ir naujovių vartojimo sferoje. Vartotojams skirtos laidos yra populiarios kitų šalių televizijose, vartojimo temos taip pat itin populiarios/aktualios internetinėje žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose. Vartotojas privalo žinoti tiesą apie tai, ką renkasi ir kas jam siūloma!

Mūsų tikslas – skatinti vartotojų aktyvumą, dalinantis savo patirtimi patiems dalyvaujant programos rengime, tokiu būdu padedant išvengti netinkamų produktų ar paslaugų vartojimo.

Laidos vedėjas Giedrius Drukteinis iškels pačius netikėčiausius klausimus ir su specialistų, profesionalų pagalba bandys į juos atsakyti.

Laida rodoma pirmadieniais 19.30 val.

Susisiekite su mumis el.paštu: vk@lrt.lt

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...