captcha

Jūsų klausimas priimtas

Aleksandras Matonis<br> Deividas Jursevičius<br> Eduardas Bareika<br> Eduardas Silva LTV1

Karinės paslaptys

Vedėjai:
Aleksandras Matonis
Deividas Jursevičius
Eduardas Bareika
Eduardas Silva
Kada:
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:45:00
Naujausias Įrašas:

Didėjant transatlantinės bendruomenės nerimui dėl nestabilumo Rytų Europos ir Rusijos pasienyje, naujas LRT dokumentinių laidų ciklas apie karybą pasakoja apie Lietuvos ir jos sąjungininkių pastangas sustiprinti saugumą mūsų regione.

Laidų cikle „Karinės paslaptys” pasakojama apie Lietuvos ir NATO sąjungininkų kariuomenes, karių naudojamą ginkluotę ir taktiką, techniką bei naujausius gynybos technologijų pavyzdžius.

Laidos kūrėjų komanda – patyrusi karo, teisėsaugos bei ekstremalių sporto šakų žurnalistų grupė, sukaupusi dvidešimties metų darbo karo zonose ir ekstremaliomis sąlygomis patirtį. Laidos filmavimams naudojami keli bepiločiai orlaiviai, kurių kameros suteikia galimybę pamatyti karybos kasdienybę naujais rakursais.

Kūrybinės įmonės „Big Adventure” grupė medžiagą šiam laidų ciklui rinko dvidešimt keturis mėnesius, keliaudama po Lietuvos ir sąjungininkų karines misijas, nacionalines ir tarptautines pratybas, ginkluotės kūrimo ir vystymo centrus. Laidą veda LRT televizijos ir radijo žurnalistas Deividas Jursevičius, karo skonį išbandęs ir šiuo metu rodomoje karinės realybės laidoje „Tikri vyrai”.

„Nuo 2013-ųjų rinkdami medžiagą laidų ciklui, pabuvojome nuo Azorų salų Atlanto vandenyje iki Kandaharo provincijos Afganistane, kur fiksavome Lietuvos, JAV ir kitų valstybių karių tarnybą, jų atsakingą ir pavojingą darbą, visiškai naujus ir senus gerus ginkluotės pavyzdžius. Ar tai būtų kulkų suvarpytas sraigtasparnis Afganistane, ar moderniausia pėstininkų kovos mašina, mūsų kameros bus įvykių centre”, – pasakoja laidos prodiuseris Eduardas Silva.

„Laidų žiūrovai, tikimės, pajus ir dykumos dulkių skonį, ir vandens purslus, ir kurtinantį pabūklų griausmą. Ciklo „Karinės paslaptys” laidose prisiminsime ir pamirštus, tačiau garbingus istorijos puslapius. Žiūrovų laukia sugrįžimas į Žalgirio, Radviliškio ir Normandijos pakrantės kautynių vietas”, – pasakoja laidos redaktorius, gynybos apžvalgininkas Aleksandras Matonis.

„Karinės paslaptys” – šeštadieniais 7.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Kontaktai: Aleksandras Matonis, aleksandras.matonis@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...