captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rasa Eilunavičienė
LTV1

Mūsų gyvūnai

Vedėjai:
Rasa Eilunavičienė
Kada:
Sekmadieniais 11:30
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:25:48
Naujausias Įrašas:

Tiek mažas, tiek ir suaugęs galės grožėtis šunimis, katėmis, paukščiais, ropliais, vabzdžiais bei kitais gyvūnais, kuriuos dažniausiai galima laikyti ir namuose.  „Laida naudinga ne tik tiems, kas jau turi, bet ir tiems, kas dar tik ruošiasi įsigyti augintinį, – sako laidos autorė ir vedėja Rasa Eilunavičienė. – Labai svarbu gyvūną pasirinkti tinkamai – jeigu, pavyzdžiui, mėgstate daug keliauti, ir neturite galimybės augintinio pasiimti drauge, šuns geriau neauginti. Be to, jeigu dažnai  iškylaujate, pagalvokite, ar kas sutiks prižiūrėti jūsų gyvačių, driežų bei kitų „mielų padarėlių“  ūkį“.

Filmuoti laidą „Mūsų gyvūnai“ kūrybinei grupei visada smagu, tik reikia atidžiai stebėti, ar koks gyvūnas nesusiruošė keliauti drauge – kameros kelioniniame  krepšyje  įsitaisyti yra mėginusios bent kelios katės, šuo, triušis, lindo šeškas, voras  - visų net neišvardinsi. Būta ir ne tokių smagių nuotykių – rengiant naujojo sezono reportažą apie vokiečių aviganius, vienas filmuojamas  keturkojis herojus taip džiaugsmingai atlėkė pasisveikinti su laidos autore, kad šoktelėjęs nagais net per palaidinę perrėžė jai žastą.

Veislių pristatymai, reportažai iš parodų,  naudingi profesionalų patarimai, pasakojimai ne tik apie augintinius, bet ir jų šeimininkus,  įdomybės iš gyvūnų pasaulio – tai tik dalis to, ką savaitgaliais išvysite žiūrėdami laidą „Mūsų gyvūnai“.

Laida rodoma sekmadieniais 11.30 val.

Su laidos kūrybine grupe galite susisiekti el. paštu: rasa@mgtv.lt

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...