captcha

Jūsų klausimas priimtas

Alvydas Unikauskas<br> Rimantė Kulvinskytė LTV1

Klauskite daktaro

Vedėjai:
Alvydas Unikauskas
Rimantė Kulvinskytė
Kada:
Ketvirtadienis 13.05 val.
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
00:50:32
Naujausias Įrašas:

Kūrybinei laidos „Klausikite daktaro“ komandai svarbiausia – Lietuva ir jos žmonės. Todėl  laidos misija – padaryti Lietuvą sveikesnę – nesikeis ir šį sezoną.

Praėję metai  parodė, kad pagrindinis laidos tikslas – ne pasakoti apie ligas, o visą dėmesį sutelkti į ligų prevenciją bei sveiką gyvenimo būdą, pasiteisino su kaupu. Žmonėms svarbu, ką pasakoja laidos vedėjas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Apie mediko dalinamus patarimus žmonės diskutuoja su bendradarbiais, poliklinikų eilėse, draugų susibūrimuose.

„Labai džiaugiuosi, kad yra grįžtamasis ryšys. Sulaukiu daug žiūrovų laiškų su padėkomis, prašymais patarti sikatos temomis. Stengiuosi padėti kiekvienam“, – džiaugėsi prof. A. Unikauskas, kad jo vedama laida įdomi ir reikalinga žiūrovams.

Tačiau gydytoją A. Unikauską liūdina, kad Lietuva pirmauja pagal alkoholio suvartojimą bei mirštamumą nuo širdies ir kitų ligų, kurios tiesiogiai susijusios su netinkamu gyvenimo būdu.

„Darome viską, kad puoselėtume supratimą apie pavojingus simptomus, sveikatos tausojimą, ugdytume sveiką gyvenimo būdą, atspindėtume naujausias medicinos tendencijas. Didžiuojuosi, kad mūsų laida – vienintelė Lietuvoje, kurioje nebuvo ir niekada nebus vaistų reklamos", – sako profesorius A. Unikauskas.

Šio sezono didžioji laidos „Klauskite daktaro“ intriga – nauja vedėja, kuria tapo skaitytojų mylima žurnalistė Rimantė Kulvinskytė. Jauna moteris juokauja, kad vien iš savo ligų galėtų užpildyti pusės sezono laidų turinį.

„Džiaugiuosi, kad mano močiutė Ema, kuri ne taip dažnai mane mato, dabar mane matys kasdien. Tik baisu, kad jai iš jaudulio sveikata nepablogėtų“, – pasakojo humoro jausmo nestokojanti Rimantė. Jauna moteris džiaugėsi, kad pasisems neįkainojamų žinių ir naujam TV tandemui įneš moteriško trapumo.

„Neseniai susilaukiau dukrytės ir supratau, kad kiekviena mama yra šiek tiek daktarė. Dirbdama su profesorium, po kurio laiko greičiausiai  galėsiu ir oficialius medicinos egzaminus laikyti“, – šypsosi Rimantė ir priduria, kad neapsakomai žavisi laidos partneriu ir negali atsistebėti, kaip medicinos profesorius gali papasakoti visiems suprantama kalba apie sudėtingiausias ligas ir jų gydymo būdus.

Laidos „Klauskite daktaro“ žiūrovas gaus visko: rimtos informacijos, humoro, patarimų, įkvepiančių pavydžių. Kartu mes padarysime Lietuvą sveikesnę!

Laidos partneris – Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas.

Kontaktai: raimonda.sukyte@just.tv

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...