captcha

Jūsų klausimas priimtas

Reda Gilytė<br> Irma Janauskaitė<br> Deividas Jursevičius<br> Jevgenijus Bardauskas<br> Modestas Naudžius<br> Juras Jankevičius LTV1

Laba diena, Lietuva

Vedėjai:
Reda Gilytė
Irma Janauskaitė
Deividas Jursevičius
Jevgenijus Bardauskas
Modestas Naudžius
Juras Jankevičius
Kada:
Pirmadienis 14.15 val.
Kanalas:
LRT Televizija
Trukmė:
02:28:14
Naujausias Įrašas:

Apie tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje ir visame pasaulyje, kiekvieną darbo dieną, nuo 14 val. iki 16.30 val., informuoja aktualijų laida „Laba diena, Lietuva!“. LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnyba turi plačiausią korespondentų tinklą visoje šalyje, todėl operatyviai gali informuoti iš kone bet kurios Lietuvos vietos.

Pasitelkdami naujausias transliavimo technologijas, mūsų žurnalistai nuolat dirba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ten, kur vyksta tai, apie ką pasaulio naujienų laidos praneša pirmiausia. Ten, kur sprendžiami visai pasaulio bendruomenei aktualūs politiniai, ekonominiai, kultūriniai klausimai. Tačiau popietės metas per LRT TELEVIZIJĄ skirtas ne tik žinioms iš neramaus pasaulio. Čia ir naujausia teisinė informacija, medicinos, kultūros naujienos, neakivaizdžios kelionės po išskirtines pasaulio vietas ar patyrusio virtuvės šefo pasiūlyta vakarienės idėja.

Kontaktai: labadiena@lrt.lt, tel. 8 (5) 236 31 96

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Paskutinės laidos
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...