captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Akys juodosios“. Trio „Zingaros“ (Argentina)

Per LRT Kultūrą – 2013-ųjų Kristupo vasaros festivalio svečiai – egzotiškas argentiniečių trio „Zingaros“ ir jų klajokliško gyvenimo istorijos, muzika sujungiančios čigoniškus romansus, argentinietišką tango ir ispanų flamenką.
Argentiniečių trio „Zingaros“.
Argentiniečių trio „Zingaros“.

Per LRT Kultūrą –2013-ųjų Kristupo vasaros festivalio svečiai - egzotiškas argentiniečių trio „Zingaros“ ir jų klajokliško gyvenimo istorijos, muzika sujungiančios čigoniškus romansus, argentinietišką tango ir ispanų flamenką.

Ko gero, vien išgirdus frazę „akys juodosios“, norom nenorom ausyse skamba gitara, uždegantis priedainis ir ilgesingi atodūsiai... O jei prie to pridėtumėt melancholiškas argentinietiško tango melodijas bei flamenko ir džiazo atgarsius, sužinotumėt jog tai – argentiniečių trio „Zingaros“ atliekamos muzikos pagrindas. Grupės siela – gitaristas ir vokalistas Alejandro Montero yra grojęs graikų, arabų, žydų, armėnų grupėse tų tautų nacionaliniais instrumentais. 2004-aisiais jis sumanė sujungti muzikoje čigoniškų dainų, argentinietiško tango ir flamenko polėkį su šiuolaikiška dvasia – taip atsirado trio „Zingaros“.

Trio „Zingaros“ (Argentina):

Alejandro Montero (gitara, vokalas)

David Macchione (smuikas, vokalas)

Alexander Garate (akordeonas, vokalas)

„Akys juodosios" – liepos 16 d., trečiadienį, 22.30 val. per LRT Kultūrą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...