captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lilehameris“ (Lilyhammer). Premjera

Niujorko mafijos vadeiva ištremtas į Šiaurės Europos užkampį, mažą Norvegijos miestelį... Neįtikėtina, bet labai realistiška istorija – naujame JAV ir Norvegijos seriale, kurį nuo liepos 14 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais iš karto po „Panoramos“.

Miršta Niujorko mafijos bosas. Jo dešinioji ranka Frenkas Taglijanas tikisi jį pakeisti, bet jį aplenkia velionio brolis Aldas. Tai Frenką labai įsiutina ir jis išduoda jį federalams. O sau pagal liudininkų apsaugos programą išsireikalauja naują gyvenamąją vietą – nedidelį miestelį Lilehamerį Norvegijoje – ir naują tapatybę: dabar jis Džiovanis Henriksenas.

Miestelis išgarsėjo, kai jame buvo surengtos Olimpinės žiemos žaidynės ir tada ten viešėjo Frenkas. Grynas oras, baltas sniegas, įspūdingos lankos, o svarbiausia – jis žino, kad čia jo niekas neieškos. Visgi tai buvo 1994 metais, apie miestelį po žaidynių  visi pamiršo ir jis tapo eiliniu kaimeliu.

Atvykęs Frenkas patenka į visiškai kitą pasaulį. Na, ir prasideda – norvegų kalbos kursai, vairavimo kursai, kursai ieškantiems darbo... Bet  kad ir kaip jis nirštų, jo čia niekas neklauso, tad  tenka pratintis prie naujo gyvenimo. Tačiau Frenkas kitaip negali – visus reikalus bando tvarkyti sau įprastais būdais, tad kyla daugybė absurdiškų, juokingų situacijų... 

Serialas

Norvegija, JAV

2011–2013 m.

N-7

Režisieriai:  Simen Alsvik, Geir Henning Hopland, Lisa Marie Gamlem

Vaidina: Steven Van Zandt, Trond Fausa Aurvaag, Anne Krigsvoll, Marian Saastad Ottesen, Steinar Sagen, Sven Nordin, Mikael Aksnes-Pehrson, Kyrre Hellum, Tommy Karlsen 

Nuo liepos 14 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais 21 val.

 Lilyhammer
(2012) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...