captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: pamatyti tą, kuriai kadaise buvo nereikalingi

Kartą per Vėlines susitiko dvi bendraklasės. Išsikalbėjo ir sutarė – reikia organizuoti klasės susitikimą. Pirmą kartą po 32-jų netų. Šitiek metų praėjo nuo tada, kai 1982-aisiais baigė buvusią Palangos vidurinę mokyklą. Pasklido kas kur ir nė karto nebuvo susibūrę draugėn. Nieko nežinojo apie vienas kito gyvenimą. Abejojo, ar vienas kitą bepažintų.  
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Kartą per Vėlines susitiko dvi bendraklasės. Išsikalbėjo ir sutarė – reikia organizuoti klasės susitikimą. Pirmą kartą po 32 –jų netų. Šitiek metų praėjo nuo tada, kai 1982-aisiais baigė buvusią Palangos vidurinę mokyklą.  Pasklido kas kur ir nė karto nebuvo susibūrę draugėn. Nieko nežinojo apie vienas kito gyvenimą. Abejojo, ar vienas kitą bepažintų.

Prasidėjo buvusių bendraklasių paieškos. Surado beveik visus. Tik dviejų – kukliosios tylenės Jūratės ir draugiškojo šviesiaplaukio Gintaro – niekaip nepavyko rasti. Todėl vieną dieną buvusi Palangos vidurinės abiturientė Jolanta parašė mums laišką. O netrukus jau pakvietėme ją į studiją.

Kitą šio vakaro istoriją taip pat pradėsime nuo mokyklos. Ne, ieškosime ne bendraklasių, tiesiog šias paieškas pradėję vaikinas ir mergina yra dar labai jauni ir nors šiomis dienomis jų laukia visiems moksleiviams būdingi rūpesčiai, jų galvoje kirbėte kirba kiti klaustukai ir kitos mintys.

Du jaunuoliai, brolis ir sesuo, nepaisant jauno amžiaus, mylinčių žmonių greta, ryžosi nelengvoms paieškoms – susirasti tuos, nuo kurių kadaise buvo atskirtI, pamatyti tą, kuriai kadaise buvo nereikalingi.

Nelengva patirtis ir subrendusiam žmogui. O ką jau kalbėti apie jauną ir dar tokią pažeidžiamą sielą. Kaip jausis ir ką po tos dienos kelionės galės pasakyti mūsų herojai – Monika ir Vidas?

Gegužės 19 d., 19.20, Nacionalinė paieškų tarnyba 

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...