captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Skinsiu raudoną rožę“. A. Raudonikio 80-mečio jubiliejinis vakaras

Algimantas Raudonikis – kompozitorius, parašęs daugiau kaip 700 kūrinių, pagal kuriuos sukosi ne vienos kartos šokėjai, kuriuos dainavo ir vis dar dainuoja atlikėjai profesionalai ir mėgėjai.  

Algimantas Raudonikis – kompozitorius, parašęs daugiau kaip 700 kūrinių, pagal kuriuos sukosi ne vienos kartos šokėjai, kuriuos dainavo ir vis dar dainuoja atlikėjai profesionalai ir mėgėjai.

Draugų, melodingų dainų ir šiltų prisiminimų pilnas lietuviškosios estrados ir populiariosios muzikos korifėjaus garbaus 80-mečio jubiliejinis vakaras – „Skinsiu raudoną rožę“ – šeštadienį, devintą vakare, per LRT televiziją. 

Lietuviškosios estrados ir populiariosios muzikos korifėjus, kompozitorius Algimantas Raudonikis š. m. sausio 30 dieną pasitiko garbų 80-ties metų jubiliejų. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre grojant orkestrui „Trimitas“ (vyr. dirigentas U. Vaiginis) koncerto programą atliks gražiausi Lietuvos balsai: Judita Leitaitė, Viktoras Malinauskas, Rasa Juzukonytė, Romualda Suchocka, Vaida Genytė, Edmundas Seilius, Mečislovas Subelis, Tomas Pavilionis, Vladas Bagdonas, Vytautas Šiškauskas, Valdemaras Frankonis, Ieva Juozapaitytė, Eugenijus Chrebtovas, Marta Lukošiūtė, valstybinis choras „Vilnius“.

Skambės populiariausios kompozitoriaus A. Raudonikio dainos: „Tu man atleisk“, „Mano miestas“, „Lauksiu tavo laiškų“, „Argi mes kalti“, „Paskutinis tango“, „Svaja“, „Vilniaus andante“, „Krantų gėlė “, kt. Koncerto pabaigoje orkestras kartu su solistais kvies publiką kartu atlikti šlageriu tapusią „Lauksiu tavęs ateinant” (Skinsiu raudoną rožę). 

Jubiliejiniame koncerte dalyvaus ir pats kompozitorius, kartu su visuomet žavia Sigita Stankevičiūte dalinsis gražiais prisiminimais apie savo gyvenimą ir kūrybos įkvėpimo šaltinius. Vakaro metu taip pat bus pristatyta ir Maestro Algimanto Raudonikio 80-ojo jubiliejaus proga išleista kompaktinė plokštelė „Kur aukštas klevas“, suvienijusi žinomus skirtingų muzikos žanrų Lietuvos atlikėjus. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...