captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantuose“ – gruzinas, Lietuvoje susikrovęs milijonus

Socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ dažnai galite išvysti reportažus apie lietuvius, praturėjusius svetur. Šį kartą laidoje išskirtinis interviu apie gruziną, susikrovusį milijonus Lietuvoje.  
Valerijus Gelašvilis.
Valerijus Gelašvilis.

Socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ dažnai galite išvysti reportažus apie lietuvius, praturėjusius svetur. Šį kartą laidoje išskirtinis interviu apie gruziną, susikrovusį milijonus Lietuvoje.

Valerijų Gelašvilį šiandien tautiečiai laiko turtingiausiu Gruzijos asmeniu. Na, o Lietuvoje jį linksniuoja kaip lietuviškosios mafijos krikštatėvį. Gyventi į Lietuvą vyras atvyko 1990 metais, vedė lietuvaitę, gavo šalies pilietybę ir ėmė kurti savo gyvenimą laisvoje Lietuvoje. Kalbama, jog Gelašvilis buvo tuo metu stambiausias kontrabandininkas, veikęs kartu su kontrabandos vadu Viliumi Karaliumi. Vėliau Gelašvilis prisipirko daug nekilnojamojo turto Vilniaus senamiestyje, kurį dar vėliau pardavė už kelis kartus didesnę sumą.

2003 metais V. Gelašvilis nusprendė palikti Lietuvą – parduoti turtą, atsisakyti pilietybės ir grįžti į savo tėvynę. Tiesa, iki šiol yra likęs viešbutis Vilniaus širdyje, kuriuo šiandien rūpinasi jo žmona. Tėvynėje vyras tapo Gruzijos parlamento nariu. Tačiau neilgai trukus, jam vėl teko grįžti į Lietuvą, mat Gruzijoje kaukėti vyrai jam suknežino kaukolę. Lietuvos medikai milijonierių atstatė ant kojų. Vyras įsitikinęs, jog tai Gruzijos vidaus reikalų ministerijos organizuotas nusikaltimas dėl Valerijaus Gelašvilio skandalo su tuometiniu Gruzijos prezidentu Michailu Saakašviliu... Tai kas jis – sąžiningas verslininkas ir Gruzijos parlamento narys – ar nusikaltėlis, mistiniu būdu išsisukęs nuo teisėsaugos?

Antroji  istorija iš Turkijos, Stambulo. Karolina Kazlauskaitė prieš septynerius metus, dar mokydamasi mokykloje, pradėjo profesionalaus modelio karjerą užsienyje. Gražuolė blondinė lietuvaitė viename didžiausių pasaulio miestų sėkmingai žengė savo keliu – dalyvavo fotosesijose, filmavosi reklamose ir susipažino su būsim savo vyru Serdanu.  Tiesa, jis 13 metų už Karoliną vyresnis, buvęs modelis, valdantis nuosavą modelių agentūrą. Po pirmosios sėkmingos vasaros užsienyje Karolina privalėjo grįžti į mokslus baigti dvyliktą klasę. Tačiau žiemą iš Serdano, agentūros savininiko, ji gavo pasiūlymą grįžti. Mergina vis dažniau keliavo iš Lietuvos į Turkiją ir atgal. Ilgainiui jiedu su Serdanu ėmė susitikinėti. Na, o modelio karjera išsiplėtė iki televizinio serialo aktorės. Karolina išgyveno populiarumo aukštumas. Tačiau šiandien moteris visa tai yra pristabdžiusi dėl svarbesnio dalyko – šeimos. Netrukus jų šeima susilauks sūnelio.

„Emigrantai“ – antradienį 19:20 val. per LRT televiziją. Reportažus rengė Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...