captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: Lietuvoje ponas, Amerikoje – ponų tarnas...

Šį antradienį socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ kalbės apie natūralias žmogiškas emocijas ir išgyvenimus: apie lūkesčių dužimą, nusivylimą, ryžtą nepasiduoti, apie paprastą ir jaukų meilės atradimą, kuris buvo visai šalia.  
Buvęs Lietuvos visuomenės veikėjas<br> dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas<br> Seimo nario Algirdo Paleckio padėjėjas Laimas Fergizas.
Buvęs Lietuvos visuomenės veikėjas
dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas
Seimo nario Algirdo Paleckio padėjėjas Laimas Fergizas.

Šį antradienį socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ kalbės apie natūralias žmogiškas emocijas ir išgyvenimus: apie lūkesčių dužimą, nusivylimą, ryžtą nepasiduoti, apie paprastą ir jaukų meilės atradimą, kuris buvo visai šalia.

Laimas Fergizas – buvęs Lietuvos visuomenės veikėjas, dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas, Seimo nario Algirdo Paleckio padėjėjas. Daugelis Laimą atpažįsta ir iš spaudoje smulkiai analizuoto meilės romano kartu su burleskos šokėja Eglija Vaitkeviče Ferdži. Šiandien Laimas ieško savo laimės Jungtinėse Amerikos Valstijose, svajonių mieste Niujorke. „Leidau sau pabūti mažu vaiku, einančiu paskui svajonę“, – sako vyras, suvokęs, jog svajonės ne tokios ir saldžios... 

Laimėjęs žalią kortą, Laimas metė viskuo aprūpintą gyvenimą tėvynėje ir išvyko. Po pusmečio Amerikoje vyras prisipažįsta, jog pradžioje patyrė pschologinį lūžį, kuomet iš pono Lietuvoje teko tapti ponų tarnu užjūryje. Na, o gauti darbo vietą aptarnavimo sferoje Laimui pasirodė taip pat sunku, kaip tapti Seimo nariu Lietuvoje. Neapsikentęs su miesto šurmuliu, žmonių šaltumu ir netikrumu, vyras išsikėlė gyventi už Niujorko, į prabangų baltaodžių rajoną Vestčesterį. Čia Laimas dirba teisininko biuro padėjėju. Visą tiesą apie gyvenimą svajonių šalyje žiūrėkite šį antradienį 19.20 per LRT.

Regina prieš penkerius metus su draugais keliaudama atvyko į Gruziją ir iškart įsimylėjo šią šalį. Antrą kartą ten vykdama savo artimiesiems žadėjo: „Važiuoju dirbti ir mokytis, bet ne tekėti“. Tačiau Reginos gyvenimo istorija susidėliojo visiškai priešingai. Iš karto po interviu moteris susilaukė sūnaus Jokūbo. Tačiau iki šios laimės akimirkos Reginos vyrui, azerbaidženiečiui Faridui teko nemažai pasistengti.

Vyras jau seniai buvo apsisprendęs, jog ši žavi lietuvaitė bus jo žmona. Faridas stengėsi visada būti šalia Reginos, kaip geras draugas. Tuo metu moteris valdė savo nuosavą verslą: turėjo nedidelį hostelį Zugdzidžio miestelyje. Vyras Reginai padėdavo kuo tik galėjo, tačiau už tai tikėjosi jos širdies. Deja, Regina į jo užuominas nekreipė dėmesio. Galiausiai moteris nusprendė parduoti verslą ir persikelti į Gruzijos sostinę Tbilisį. Faridas ir ten buvo šalia, kol galiausiai pasiekė savo tikslą – Regina įsimylėjo. Tačiau poros problemos nesibaigė. Faridas musulmonas, o Regina – katalikė...

„Emigrantai“ – antradienį 19:20 val. per LRT televiziją. Reportažus rengė Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close