captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: Giedrė Rusytė – Niujorko deimantų ekspertė

Jei siekiate greito ir trumpalaikio tikslo numesti 10 kilogramų per tris savaites, nes norite įlįsti į suknelę, žinomas kultūristas, Europos čempionas ir asmeninis treneris Andrius Pauliukevičius sako negalintis padėti. Tai būtų neetiška ir neteisinga, tikina čempionas, tapęs verslininku.   
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Jei siekiate greito ir trumpalaikio tikslo numesti 10 kilogramų per tris savaites, nes norite įlįsti į suknelę, žinomas kultūristas, Europos čempionas ir asmeninis treneris Andrius Pauliukevičius sako negalintis padėti. Tai būtų neetiška ir neteisinga, tikina čempionas, tapęs verslininku. Kažkada pats vargęs su krūva ligų ir svėręs vos 60 kilogramų, Andrius pasakoja, kaip, pakeitęs savo mitybą ir gyvenimo būdą, tapo žinomas visuomenei. Įspūdinga išvaizda garsėjantis vyras tikina mėgstąs laužyti stereotipus ir net savo vestuves ketina atšokti nuotakos tėvynėje Afrikoje. Apie esminius mitybos principus, svorio metimą ir kai kuriuos mitus Andrius prabyla atvirai ir be užuolankų. 

Pianistas, keliaujantis per garsiausias pasaulio koncertų sales, kilęs iš Druskininkų. O štai šlovė Kasparui Uinskui nusišypsojo toli nuo gimtinės. Ir nesvarbu, kad kadaise dėl maištingo elgesio Išmestas iš Čiurlionio menų gimnazijos, šiandien jis, perpratęs muzikos pasaulio žaidimų taisykles, renka pilnas sales klausytojų ir stebina aistra klasikinės muzikos šedevrams. Tačiau pastaruoju metu pianistas labiau linksta kalbėti ne tik apie muziką. Kas iš esmės pasikeitė žinomo menininko gyvenime?

Amerika – galimybių, bet ne svajonių šalis, tikina žinomas modelis, o dabar ir Niujorko deimantų ekspertė gemologė Giedrė Rusytė. Ji jau žino, kad dėl savo svajonės amerikiečiai aukoja viską, miega po 3–4 valandas per parą, griebiasi  raminamųjų ar net psichotropinių vaistų. Ar tai teko patirti Giedrei, jau senokai gyvenančiai Niujorke? Visus deimantus, kuriais pasipuošusi ji atvyko į Lietuvą, tikina užsidirbusi pati. Niekas jų man nedovanoja, nustebina žavi moteris, už Atlanto išgyvenusi ir skeptiškų akimirkų vien dėl to, kad esanti iš Rytų Europos. O dėl ko Giedrei teko kovoti labiausiai? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...