captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: moters vaidmuo poroje pagal Janiną Butkevičienę

Vyriausybės vadovo žmona Janina Butkevičienė neslepia, kad jos šeimoje gyvenimas klostosi kitaip nei daugumoje tradicinių. Ir žinomos poros gyvensena anaiptol neprimena ramaus užutekio.   
Vyriausybės vadovo žmona Janina Butkevičienė.
Vyriausybės vadovo žmona Janina Butkevičienė.

Vyriausybės vadovo žmona Janina Butkevičienė neslepia, kad jos šeimoje gyvenimas klostosi kitaip nei daugumoje tradicinių. Ir žinomos poros gyvensena anaiptol neprimena ramaus užutekio. Janina Butkevičienė atvira – pasakoja ir apie kasdienybę, ir apie savo darbus, ir akimirkas, kurias patiria viešumoje kaip žinomo vyro ir Vyriausybės vadovo žmona. Tad koks moters vaidmuo tokioje poroje? Ir kada ateina metas, kai su malonumu norisi lyginti marškinius ir virti valgius?

 Latvė gydytoja homeopatė Aiva VaIvarienė tikina esanti natūralaus fronto karė. Ir  jos kovos būdai – natūralūs, įgyti iš garsiųjų Latvijos bobučių, ir universitetinių medicinos studijų. Ką reiškia laikytis natūropatinių pažiūrų? Ir kaip medicinos daktarė gali ginti virusus? Ne gana to, gydytoja tikina, kad didžiausias mūsų laiko paradoksas, jog net ir išsilavinę žmonės nebežino, ką valgyti ir kaip maitinti savo atžalas.

Sakoma, kultūringi žmonės išmoktas elgesio taisykles gali panaudoti bet kurioje situacijoje. Tačiau šiuolaikinės situacijos, apie kurias kalbėsime dabar, net didžiausius gudruolius gali išmušti iš vėžių. Kodėl garsus mados istorikas Aleksandras Vasiljevas prabyla apie trečią pasaulinį karą? Kuo piktinasi žinomas renginių organizatorius Jogaila Morkūnas? Ir kaip pripažintas stilistas Mantas Petruškevičius įvardija ignoruojamas normas? Tema, į kurią sueina daug nuomonių, dar daugiau pašnekovų ir tikrų kazusų.  

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...