captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: septintųjų „Sidabrinių gervių“ belaukiant

Gyvenime būna situacijų, kuomet tu, tas, kurį mato aplinkiniai, nesutari su tuo, kas aplinkiniams nematoma, su savo siela. Kartais tai visiškai nesuderinami poliai, negalintys būti nei kartu, nei atskirai.   
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Gyvenime būna situacijų, kuomet tu, tas, kurį mato aplinkiniai, nesutari su tuo, kas aplinkiniams nematoma, su savo siela. Kartais tai visiškai nesuderinami poliai, negalintys būti nei kartu, nei atskirai. Kartais tokios nematomos vidinės situacijos pasidaro matomos teatro scenoje. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre premjera „Sudaužytos širdies istorija“.

Visi rubrikoje „Jaunas menininkas" kalbinti kūrėjai dažniausia verčia žavėtis, džiaugtis ir nustebti, nes visi jie turi tai, ko galbūt neturėjo ankstesni, arba daro tai, kas dar nebuvo sugalvota, arba, pavyzdžiui, groja instrumentu, kuriuo paprastai merginos Lietuvoje groja gana retai. Rusnė Mikiškaitė ir saksofonas – šis duetas žavi, džiugina ir stebina. Ir ne tik Lietuvoje.

Septintosios „gervės“ kino kūrėjams šiemet bus išdalytos gegužės 2-ąją. Kieno rankose kiekviena jų nutūps turėsite galimybę stebėti ir tiesiogiai per LRT televiziją, tačiau šįkart apie siekiančias jų kino kūrėjų rankas, kiek jų šiemet ir kaip jos atrinktos.

Jei ieškote ko nors daugiau, atverkite duris į kultūrą... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close