captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“ Amerikoje: uraganą išgyvenusi lietuvių šeima

Viena populiariausių socialinės dokumentikos laidų Lietuvoje „Emigrantai“, pasakojanti apie lietuvaičių gyvenimus užsienyje, pirmą kartą įveikė Atlanto vandenyną ir lankė tolimajai emigracijai pasiryžusius tautiečius Jungtinėse Amerikos Valstijose.  
Gytis Kavaliauskas ir žurnalistas Orijus Gasanovas.
Gytis Kavaliauskas ir žurnalistas Orijus Gasanovas.

Viena populiariausių socialinės dokumentikos laidų Lietuvoje „Emigrantai“, pasakojanti apie lietuvaičių gyvenimus užsienyje, pirmą kartą įveikė Atlanto vandenyną ir lankė tolimajai emigracijai pasiryžusius tautiečius Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Emigrantų“ komanda – žurnalistas Orijus Gasanovas ir operatorius Skirmantas Jankauskas – lankėsi viename didžiausių ir galingiausių pasaulio miestų – Niujorke!

Jau netrukus turėsite galimybę pamatyti ne vieną išskirtinį reportažą apie Niujorke įsikūrusių lietuvius. Štai pasaulinio lygio manekenė Oksana Gedroit kvies į prabanga tviskančius aparatamentus dangoraižyje su vaizdu į Laisvės statulą. O Tomas Raskevicius pasakos apie didžiausią homoseksualų koloniją Niujorke ir savo emigracijos priežastį – netradicinę seksualinę orientaciją.

Matysite istoriją apie Laimą Fergizą, buvusį Lietuvos šou verslo veikėją, kuris laimėjo žalią kortą ir dalinsis savo patyrimais bei žalios kortos konkurso įmantrybėmis. Airė Patricia Sidas pasakos apie neblėstančią meilę. Ji moka kalbėti lietuviškai, dainuoti lietuvių liaudies dainas ir gaminti tradicinius lietuviškus patiekalus – viso to išmoko iš vyro Vlado, kurio šalia jau nebėra...

Taip pat matysite ir sėkmės istoriją apie talentingą jauną lietuvį architektą, kuris gali didžiuotis padaręs nepaprastą karjerą Niujorke. Na ir, žinoma, laida „Emigrantai“ kalbės apie krepšinį, juk Amerika, kaip ir Lietuva – krepšinio šalis.

Šį antradienį, 19.20 val. per LRT matysite reportažą apie Kavaliauskų šeimą, išgyvenusią prieš porą metų siautusį uraganą „Sandy“, nusinešusį 29 žmonių gyvybes. Lietuvių šeima liko be namų bei patyrė 50 tūkst. dolerių žalą. Vėl atsistoti ant kojų Kavaliauskų šeimai padėjo ten gyvenančių lietuvių bendruomenė.

Nepaisant to, kad visi lietuvaičiai kartoja, jog šiandien Amerika nebėra tokia, kaip prieš 20 metų, jie teigia, kad amerikietiškosios svajonės idėja dar gyva, o ypač Niujorke. Tad socialinės dokumentikos laida kviečia apsilankyti ir pamatyti iš arti šį magišką, romantišką ir niekada nemiegantį milijoninį didmiestį – Niujorką.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...