captcha

Jūsų klausimas priimtas

Žaidime „Taip.Ne“ Giedrius Masalskis savo žmoną iškeitė į geriausią jos draugę

Televizijos žiūrovai, šį ketvirtadienio vakarą nusprendę praleisti su azartišku žaidimu „Taip.Ne“, galės stebėti, kaip žaidėjai bando išlukštenti baltojo gaubto klausimus, kuriuos Arūnas Valinskas paruošė itin klastingus.  
Giedrius Masalskis su žmona Asta Stašaityte-Masalskiene.
Giedrius Masalskis su žmona Asta Stašaityte-Masalskiene.

Televizijos žiūrovai, šį ketvirtadienio vakarą nusprendę praleisti su azartišku žaidimu „Taip.Ne“, galės stebėti, kaip žaidėjai bando išlukštenti baltojo gaubto klausimus, kuriuos Arūnas Valinskas paruošė itin klastingus. Klausimų sudėtingumą kompensuos laidos temos skanumas ir gardumas – patiekalai ir visa, kas su jais susiję. Pagaliau išsiaiškinsime, kurie gi geriau gamina – vyrai ar moterys?

Giedrius Masalskis, kažkada žaidime dalyvavęs su žmona Asta Stašaityte-Masalskiene, šįkart į porą išsirinko žavią ir nuolat smagiai tauškančią puikią jos draugę – Liviją Gradauskienę. Vos tik įsitaisiusi žaidėjos kėdėje ir sužinojusi, kokią žaidimo temą jiems paruošė A. Valinskas, Livija prisipažino, kad gaminti ji nemėgsta.

Ar žmoną į jos draugę žaidimui iškeitęs Giedrius neprapuls su porininke, kuriai žaidimo tema – svetima? „Kai tik viešumoje pasirodau ne su žmona, pasklinda įvairiausios kalbos. Todėl atsakingai pareiškiu: žmona apie tai, kad atėjau čia su Livija, žino“, − šypsojosi G. Masalskis. „Aš jau matau straipsnių antraštes. Ir negaliu patikėti, kad Asta tam pritaria!“ – pareiškė A. Valinskas.

Kodėl studijoje trumpam buvo pasirodęs Egidijus Dragūnas? Kas ir kodėl drožė iešmus? Kam iš panosės buvo nugvelbtos picos? Visas šias intriguojančias detales, kaip ir atsakymus į kaip visada suktus A. Valinsko žaidimo klausimus, sužinosime ketvirtadienį, 19:20 val. LRT eteryje.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...