captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: pasikeisti padedanti geštalto terapija

Gal jau užtenka bijoti būti savimi? Taip kiekvieną moterį, bandančią suvokti, kodėl ji vieniša, neranda poros, kenčia nuo perdėto drovumo ar draudžia sau mėgautis laisve, ragina psichologė Ramunė Jaliniauskaitė-Truncė. Moteris, išdrįsusias keistis, specialistė moko ir žodžiu, ir judesiu, ir pasitelkdama geštalto terapiją.   
Psichologė Ramunė Jaliniauskaitė-Truncė.
Psichologė Ramunė Jaliniauskaitė-Truncė.

Gal jau užtenka bijoti būti savimi? Taip kiekvieną moterį, bandančią suvokti, kodėl ji vieniša, neranda poros, kenčia nuo perdėto drovumo ar draudžia sau mėgautis laisve, ragina psichologė Ramunė Jaliniauskaitė-Truncė. Moteris, išdrįsusias keistis, specialistė moko ir žodžiu, ir judesiu, ir pasitelkdama geštalto terapiją. Jos partneris iš Latvijos Ingmaras Varpinis dėsto tiesas apie vyro vaidmenį moters pasaulyje.  Amžini klausimai ir didžioji gyvenimo svarba, apie kurią kalbant vis dar randama skirtingų kultūrų praktikos, išminties ir receptų kiekvienai porai ir net neturintiems tikro partnerio. Kas svarbiausia dviejų žmonių santykiams?

Istorija apie pelenę, virtusią princese. Iš Gargždų kilusi Sonata Rapalytė,  vos perkopusi dvidešimtmetį, iškeliavo į didesnių algų Meką – Londoną. Skynusi braškes, šiandien Sonata Didžiojoje Britanijoje yra gerbiama ir geidžiama apatinio trikotažo dizainerė.  Jos darbai puikuojasi prestižinių mados žurnalų puslapiuose, o dėl jos interviu reikia stoti į eilę. Neseniai Lietuvoje surengusi ištaigingą, princesių vertą šou, Sonata nesidrovi būti atvira. Apie ne rožėmis klotą kelią į pripažinimą, konkurencinį kovos lauką ir sutiktus princus kalba Sonata, kerinti savo sėkme ir paprastumu.

Temos, sulaukiančios vis daugiau atgarsių, pavadinimas skamba įmantriai. Cantienicos metodas, dar vis nelabai paplitęs, nors išvaduoja iš sudėtingų organizmo sutrikimų. Bent jau taip tikina statybos inžinierius Saulius Daunoras, metodą išbandęs savo kailiu ir sulaukęs nušvitimo. Dabar Sauliaus vizija, kad Lietuva taptų taisyklingai judančių žmonių kraštas, nes visos blogybės pareina nuo prastos laikysenos. Glaudžiai bendraujantis su pratimų autore šveicare Benita Cantieni, Saulius tikina, jos paakintas, išvengė operacijos ir susigrąžino ankstesnę gyvenimo kokybę ir moko to kitus. 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...