captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: mano kaimynas – Rusijos šnipas

Neseniai Lietuvos valstybės saugumo departamentas perspėjo visuomenę – šiuo metu esam kaip niekad aktyviai stebimi užsienio slaptųjų tarnybų. Saugumiečių ataskaitoje buvo įvardytos grėsmės mūsų šalies saugumui, užsienio agentų veiklos metodai ir netgi paviešintos šnipų nuotraukos.   

Neseniai Lietuvos valstybės saugumo departamentas perspėjo visuomenę – šiuo metu esam kaip niekad aktyviai stebimi užsienio slaptųjų tarnybų. Saugumiečių ataskaitoje buvo įvardytos grėsmės mūsų šalies saugumui, užsienio agentų veiklos metodai ir netgi paviešintos šnipų nuotraukos. Nepatikėsite, tačiau net jūsų kaimynas ar bičiulis, su kuriuo žvejojate, gali paversti jus tėvynės išdaviku. Kaip prieš savo valią netapti užsienio žvalgybos agentu? Kiek jų ir kokiais metodais jie dirba Lietuvoje?

Kita tema. Ar būna taip, kad kas nors imtų ir padovanotų namą? Ne už loterijos bilietą ar nuopelnus valstybei. Vokietis Gerhardas Karlas 70-čiai nepasiturinčių daugiavaikių Suvalkijos šeimų pripirko namų už 2 milijonus litų. Tačiau ne visi brangias geradario dovanas įvertino. Vienos šeimos namus pragėrė, o kitos taip nesuvalkietiškai nuniokojo, kad iš jų beliko liko tik šiukšlės ir aptrupėjusios sienos. 

„Specialus tyrimas" – ketvirtadienį 21.45 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...