captcha

Jūsų klausimas priimtas

Žaidime „Taip.Ne“ – garsūs humoristai ir Astos Baukutės akibrokštas

Žaidimas „Taip.Ne“ šią savaitę kviečia ne tik pažaisti, bet ir pasilinksminti: tiek nuotaikingų ir taip smagiai nusiteikusių žaidimo dalyvių dar niekada neregėjo nei studijos svečiai, nei ištikimiausi laidos žiūrovai prie LRT televizijos ekranų.   
„Humoro klubui“ atstovaujantys Paulius Ambrazevičius ir Mantas Stonkus.
„Humoro klubui“ atstovaujantys Paulius Ambrazevičius ir Mantas Stonkus.

Žaidimas „Taip.Ne“ šią savaitę kviečia ne tik pažaisti, bet ir pasilinksminti: tiek nuotaikingų ir taip smagiai nusiteikusių žaidimo dalyvių dar niekada neregėjo nei studijos svečiai, nei ištikimiausi laidos žiūrovai prie LRT televizijos ekranų. Anksčiau atšvęsti linksmybių ir melagysčių dieną – balandžio pirmąją – padės ir puikios nuotaikos užtaisą garantuos prie balto ir juodojo žaidėjų stalų sėsiantis žinomiausių humoristų ir populiariausių komikų desantas.

„Visiems alaus!“, − vos tik atsisėdusi į žaidėjos kėdę nekukliai pasiūlys Asta Baukutė, o Lietuvos humoro padangės senbuviai Gintautas Kirkila-Klarkas ir Raimondas Bingelis išdrįs prisipažinti, kad yra tekę gėdingai pajuokauti „ne į temą“. „Humoro klubui“ atstovaujantys Paulius Ambrazevičius, Mantas Katleris ir Mantas Stonkus juoku studiją nusiaubs lyg uraganas, bet ar vyrukai iš žaidimo išeis taip pat stipriai šmaikštaujantys, kokie į jį atėjo?

Ką bendra linksmų plaučių ir labai linksmų akių damos Violeta Mičiulienė ir Laima Tamulytė-Stončė turi su dulkių siurbliu? Kuriai žaidėjų porai geriausiai sekasi žaisti LEGO, o kuriam puikiai žinomam laidos svečiui vedėjas Arūnas Valinskas pasiūlė alternatyvią galimybę nešioti plikę ar pirkti peruką? Kokią emociją jaučia M. Katleris, kai būna vienas, ką jis pažadėjo Lietuvos piliečiams, tikėdamasis būti išrinktas į prezidentus ir kuo vaikų darželyje žaisdavo M. Stonkus? Visi atsakymai į šiuos išskirtinai smagius klausimus – jau šį ketvirtadienį, 19.20 val. LRT televizijos eteryje.

„Šiandien plojimų bus daugiau ne teisingai, o smagiai atsakiusiems“, − laidos pradžioje juoką vos tramdydamas pripažins laidos vedėjas. Tačiau žaidimas pasisuks net ir kūrybinei laidos grupei neplanuota kryptimi: A. Baukutės porininkas visiškai išves ją iš kantrybės ir privers nusisegti mikrofonus bei aršiai palikti studiją. „Aš įsižeidusi“, − net keliskart pakartos Asta.

Nepaprasto „Taip.Ne“ žaidimo nepaprasta ir tema – stebuklingas animacijos pasaulis ir visa, kas susiję su animacija. Na, o grožį mėgstančių laidos žiūrovų, kaip ir laidos vedėjo A. Valinsko, akis šįkart džiugins asistenčių duetas – egzotiško gymio gražuolė Dominyka Blaževičiūtė ir „Mis Lietuva“ I-ąja vicemis tapusi Greta Mikalauskytė.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...