captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: ar lengva „Eurovizijos“ našta, šiemet tekusi Vilijai Matačiūnaitei?

Ar lengva „Eurovizijos“ našta, šiemet tekusi Vilijai Matačiūnaitei? „Aš visai nestipri“, – kuklinasi dainininkė, prabilusi apie iššūkius, kuriuos tenka išgyventi rengiantis tokio masto pasirodymui. Greta, sako, teks paragauti ir dar nepatirtų jausmų. Kokie gi jie?   
Dainininkė Vilija Matačiūnaitė.
Dainininkė Vilija Matačiūnaitė.

Ar lengva „Eurovizijos“ našta, šiemet tekusi Vilijai Matačiūnaitei? „Aš visai nestipri“, – kuklinasi dainininkė, prabilusi apie iššūkius, kuriuos tenka išgyventi rengiantis tokio masto pasirodymui. Greta, sako, teks paragauti ir dar nepatirtų jausmų. Kokie gi jie? Sakytume, įtampa, konkurencija, net pavydas – šie palydovai  žinomi scenos žmogui, tačiau Vilija jų net nesureikšmina ir prisimena savo gyvenimo pamokas. O jų būta įvairių: ir kova dėl svorio, ir vegetariška mityba, ir net problemos dėl balso. Koks gyvenimo etapas dainininkės laukia dabar?

Kam šiais laikais neskauda nugaros? Kas dėl jos prakaituoja sporto salėje, kas raito jogos asanas, kas išleidžia šimtus litų masažams, o kas geria tabletes. Žinomas neurologas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas bei manualinės terapijos specialistas Jonas Girskis sako, kad visi pradeda ne nuo to galo, mat sveikas žmogaus stuburas prasideda nuo sveiko visuomenės stuburo lygiai taip pat, kaip raštas prasideda nuo abėcėlės. Anot gydytojo, kol žmonės gydys savo nugaras jogos studijoje ar baseine, tol pacientų jam netrūks.

Kaip klostėsi susitikimas su Maiklu Laiškoniu, gerai žinomu tiems, kurie domisi profesionalia konditerija? O Maiklas laikomas vienu geriausių Amerikos kulinarų, turintis ir geriausio pasaulio konditerio titulą.  Beje, visa tai jis pasiekė nebaigęs nei virėjų mokyklos, nei universiteto. Šiandien Maiklas Laiškonis keliauja po visą pasaulį ir moko konditerijos subtilybių. Kas bendra tarp lietuviškos konditerio pavardės ir pasaulio virtuvės užkulisių?  

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...