captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: ilgai lauktas „Kino pavasaris“ – jau čia

Nespėdami lenkti rankos pirštų, kiek lietuviškų kino premjerų šiemet jau pasirodė kino ekranuose, perspėjame, kad ketvirtadienį prasidėjusio „Kino pavasario" metu skaičiuodami lietuviškas premjeras turėsite užlenkti dukart tiek, kiek iš viso turite pirštų.  
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Nespėdami lenkti rankos pirštų, kiek lietuviškų kino premjerų šiemet jau pasirodė kino ekranuose, perspėjame, kad ketvirtadienį prasidėjusio „Kino pavasario" metu skaičiuodami lietuviškas premjeras turėsite užlenkti dukart tiek, kiek iš viso turite pirštų. Kino ekranuose 42 lietuviški filmai. Jei ne visuose skambės lietuvių kalba, tai titruose tikrai šmėžuos lietuviškos pavardės.

Prieš pradedant siūti, reikia išmatuoti. Išsirinkus audinį, kirpti pagal iškarpų lapus, sudaigstyti, pasimatuoti, siūti, lyginti ir... štai 16-tą kartą vėl pasiūta „Mados infekcija" nuo vakar iki sekmadienio kviečianti pasidžiaugti vis kitokiu rezultatu – naujais mados kūrėjais ir kolekcijomis. Mes iš šiųmečio „Mados infekcijos" siuvinio atsikirpome vieną jauną kūrėją – jauną kostiumo dizainerę Ugnę Martinaitytę.

Bent kartą su savo dešimties metų atžala pakelkite akis į žvaigždėtą dangų. Ir kartą jūsiškė atžala paklaus – o kas yra žvaigždė, kas yra saulė, kas yra planetos, kas yra kosmosas, ar yra jo pabaiga? Galite jam atsakyti – einame į Nacionalinį dramos teatrą. Pasimokysime ir patirsime kosmosą kartu.

Atsinaujinkite kaip gamta ir būkite atviri kaip kultūra... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...