captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stiliuje“ – išskirtinis interviu su britų emocinių trilerių žvaigžde Dorothy Koomson

Pelenės istorija. Taip apie savo kelią į pripažinimą šiandien kalba aktorė ir filologė Sandra Daukšaitė. Nuo vaikystės svajojusi apie sceną ir vaidybą, kai reikėjo spręsti, ji tiesiog išsigando ir pasuko mokytis anglų kalbos. Kas iš to išėjo, matyti TV ir kino ekranuose, o Sandra šiandien kalba paprastai.   
Britų emocinių trilerių žvaigžde Dorothy Koomson.
Britų emocinių trilerių žvaigžde Dorothy Koomson.

Pelenės istorija. Taip apie savo kelią į pripažinimą šiandien kalba aktorė ir filologė Sandra Daukšaitė. Nuo vaikystės svajojusi apie sceną ir vaidybą, kai reikėjo spręsti, ji tiesiog išsigando ir pasuko mokytis anglų kalbos. Kas iš to išėjo, matyti TV ir kino ekranuose, o Sandra šiandien kalba paprastai. Juo sunkiau, juo geriau, pakliuvau net ne į balą, bet į tikrą jūrą. Kapstausi, kapstausi ir nežinau kaip iš jos išplaukt. Kas svarbiausia aktorei, kurią jau kviečia vaidinti pilno metražo filmuose ir ne tik Lietuvoje? Ir kaip ji bėga kepti blynų, kai namiškiai pareikalauja – kiek tu gali vaidinti, valgyt norisi.

Kita tema apie plazdėjimą, blizgėjimą ir tikslumą. Taip trumpai galima apibūdinti darbus dviejų mados kūrėjų, kasmet pristatančių naujas idėjas pusei metų į ateitį. Taip, kaip ir pridera tikros mados pasaulyje. Dizainerių Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio kolekcijoms nestinga elegancijos ir moteriškumo.  O jų gerbėjams – ištikimybės valandas laukti pasirodymo. Viskas kaip tikram Paryžiuj.

Rašytoja Dorothy Koomson į Lietuvą, į Knygų mugę, vyko nusiteikusi žvarbiems šalčiams, tačiau buvo gerokai nustebinta, kad jos laukė didžiulė gerbėjų šiluma. Šiandien pasaulinių bestselerių autorė, psichologė, labai norėjusi vieną dieną tapti rašytoja, gilinasi į amžiną chemiją tarp vyro ir moters. Dėl jos rankraščių kaunasi leidėjai, o rašytoja savo romanuose kelia esminius gyvenimo klausimus. Kodėl žmonės galvoja viena, kalba kita ir vieni kitus apgaudinėja? Britų emocinių trilerių žvaigždė, knygas leidžianti pusės milijono tiražais, atvirai pasakoja savo sėkmės istoriją. 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...