captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas": užsienio kalėjimai – rojus Lietuvos nusikaltėliams

Nemokami apartamentai, kabelinė televizija, maudynės saunoje, kasdien vis kitoks valgio meniu ir dienpinigiai... už nieko neveikimą. Vienintelis dalykas, kurio trūksta – laisvė.   

Nemokami apartamentai, kabelinė televizija, maudynės saunoje, kasdien vis kitoks valgio meniu ir dienpinigiai... už nieko neveikimą. Vienintelis dalykas, kurio trūksta – laisvė. Tai realybė, su kuria susiduria į užsienio kalėjimus papuolę lietuvaičiai. Deja, ne visiems pavyksta visus nelaisvės metus praleisti tokiame rojuje. Išskirtinės išvarytųjų išpažintys –  „Specialus tyrimo“ reportaže.

Kita tema. Kijevo kotletas, netikras zuikis, burokėlių, lęšių ar net sveikuolių salotos su genetiškai modifikuotų organizmų priemaišomis. Visi šie produktai ir dar pusantro šimto gaminių yra išskirti naujausiame Valstybinės maisto ir verterinarijos tarnybos išplatintame sąraše. Kur Lietuvoje galima jų rasti? O gal sąrašus turėtų papildyti ir kiaušiniai, pieno produktai ar mėsa? Ūkininkams iki šiol nėra privaloma nurodyti, kuo jie šeria savo gyvulius. Ar mėsoje ir piene kasdieniame nėra GMO?  

Laidą veda Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...