captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ Australijoje

Laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ keliaus į tolimąją Australiją. Sužinosite, kaip gyvena Adelaidės lietuviai. Papasakosime apie įdomų muziejuką ir savaitgalio mokyklėlę nemokantiems lietuvių kalbos, kur tikras džiaugsmas ir galimybė kartu pasibūti – svarbiau už viską.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ keliaus į tolimąją Australiją. Sužinosite, kaip gyvena Adelaidės lietuviai. Papasakosime apie įdomų muziejuką ir savaitgalio mokyklėlę nemokantiems  lietuvių kalbos, kur tikras džiaugsmas ir galimybė kartu pasibūti – svarbiau už viską.

Australijos aborigenai ne kasdien sutinkami didmiesčiuose. Sidnėjaus prieplaukoje iš arčiau pamatysime jų susitikimą su miesto gyventojais ir turistais, skambant šiaurės Australijos aborigenų instrumento – didžeridū – garsams. O atogrąžų miškuose, tikrų kvapų ir augalijos oazėje, žavėsitės aborigenų skulptūromis – Williamo Ricketto sukurtais darbais.

Sugrįšime ir į Lietuvą, į Panevėžio miestą, kur gyvena audėjų Vilių šeima. Irena Ona Vilienė papasakos, kaip išmokė austi, vyti ir pinti juostas visus tris sūnus. Jaunėlis Gvidas Vilys šį tradicinį amatą puoselėja ir šiandien. Taip pat kartu su žmona Lina ir dviem dukrytėmis šoka, dainuoja ir groja folkloro ansamblyje „Raskila“.  

 „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ - šeštadienį 10.30 val. per LRT televiziją.

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Jūsų minčių labai lauksime el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close