captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Elito kine“ – istorinė drama „Jie parduoda net lietų“ (También la lluvia / Even the Rain)

Idealistas režisierius Sebastianas kuria filmą apie Kristupą Kolumbą. Idealizuojamą Vakarų kultūros mitą jis užsibrėžė apversti aukštyn kojomis. Sebastiano filmas atskleis tiesą, koks iš tikrųjų buvo Kolumbas: apsėstas aukso manijos, pavertęs čiabuvius vergais ir baisiai žiaurus.

Idealistas režisierius Sebastianas kuria filmą apie Kristupą Kolumbą. Idealizuojamą Vakarų kultūros mitą jis užsibrėžė apversti aukštyn kojomis. Sebastiano filmas atskleis tiesą, koks iš tikrųjų buvo Kolumbas: apsėstas aukso manijos, pavertęs čiabuvius vergais ir baisiai žiaurus. Aktorius, vaidinantis Kolumbą, nuolat konfrontuoja su režisieriumi ir vadina jį veidmainiu bei pigiu manipuliatoriumi. Sebastiano draugui ir prodiuseriui Kostai tai visai nerūpi, jam svarbiausia, kad filmas būtų baigtas laiku ir be papildomų išlaidų. Jis nusprendžia, kad filmuojama bus Bolivijoje – pigiausioje ir „indiškiausioje“ Lotynų Amerikos šalyje. Tačiau filmavimo metu Kočabamboje stiprėja įtampa dėl vandens valdymo sistemos pardavimo tarptautiniam konsorciumui. Maišto protrūkiai vis nuožmesni, kol galiausiai virsta liūdnai pagarsėjusiu Bolivijos vandens karu, iš tiesų vykusiu 2000-aisiais.

Filmas pelnė keliolika apdovanojimų festivaliuose, tarp jų 3 Ispanijos kino apdovanojimus „Goja“.

Istorinė drama

Prancūzija, Meksika, Ispanija

2011

N-7

Režisierius: Icíar Bollaín

Vaidina: Gael García Bernal, Karra Alejalde, Luis Tosar, Cassandra Ciangherotti, Juan Carlos Aduviri, Raúl Arèvalo, Carlos Santos, Milena Soliz, Leónidas Chiri

 También la lluvia
(2010) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close