captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: kaip nacionalines šventes švenčia Australijos lietuviai

Laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ keliaus į tolimus kraštus – į tolimąją Australijos žemę, kur savo gyvenimus ir likimus kaip margaspalvę mozaiką sudėlios ten gyvenantys lietuvaičiai kartu su laidos autore Zita Kelmickaite.  
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Laida „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“ keliaus į tolimus kraštus – į tolimąją Australijos žemę, kur savo gyvenimus ir likimus kaip margaspalvę mozaiką sudėlios ten gyvenantys lietuvaičiai kartu su laidos autore Zita Kelmickaite. Visus galbūt priblokš migracijos muziejai Adelaidėje ir Melburne. Raudonų plytų kilimas – tai gyva istorija, jungianti Lietuvos ir daugybės tautų emigrantus po vienu stogu.

Ką reiškia lietuviams ženklai? Kodėl svarbiausia susitikimo diena svečioj šaly gyvenantiems lietuvaičiams – Vasario 16-oji? Kaip šią dieną savo pajėgomis švenčia Adelaidėje, Kanberoje, Melburne ir Sidnėjuje gyvenantys lietuviai? Kodėl taip svarbu svetur turėti savo – lietuvišką – bažnyčią? Papasakosime apie Adelaidės lietuvių bendruomenės bažnyčią – vienintelę bažnyčią Australijoje, kurią nusipirko ir įsikūrė patys lietuvaičiai, o altorių pastatė ant Gedimino stulpų.

Rašykite mums, siųskite savo pasiūlymus ir pageidavimus.

Jūsų minčių labai lauksime el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...