captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: „Žmonių istorijos per karą ir taiką“

Vakar Kauno valstybiniame muzikiniame teatre įvyko premjera: pirmą kartą Lietuvos teatro scenoje – muzikinė Aleksandro Diuma romano „Grafas Montekristas" versija.   
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Vakar Kauno valstybiniame muzikiniame teatre įvyko premjera: pirmą kartą Lietuvos teatro scenoje – muzikinė Aleksandro Diuma romano „Grafas Montekristas" versija. Miuziklas meilės, išdavystės ir keršto istoriją scenoje pasakoja ne tik nuostabia muzika, bet ir įstabiais vaizdais. Kiek rankų prisidėjo kuriant šį reginį, suskaičiuoti galima tik užsukus į užkulisius, o po to, žinoma, ir į spektaklį.

Praėjusią savaitę buvo pristatytas armėnų režisieriaus Vardano Hovhannisiano filmas „Žmonių istorijos per KARĄ ir TAIKĄ“. Režisierius, kadaise pats buvęs karo belaisvis, leidžiasi į kelionę, kad surastų besistengiančius išgyventi Kalnų Karabacho karo apkasų draugus, ir nagrinėja karo padarinius taikos metu. O mes kultūringame kultūros tyrime leidžiamės į kelionę, iškėlę vieną filosofinį klausimą.

Nuo neatmenamų laikų būgnų garsai įspėdavo, kviesdavo į ritualus ir apeigas, drausmindavo, linksmindavo ir šokdindavo, atpalaiduodavo ir gydydavo. Šiandien būgnų garsai kviečia į koncertų sales Kernavėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje ir Vilniuje. Tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis paskatins suprasti šį tą naujo ne tik apie būgnus, bet ir apie patį save. 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...