captcha

Jūsų klausimas priimtas

Žinių riteriai ir damos. Finalas. Speciali Kovo 11-osios laida.

Šįkart laidos „Žinių riteriai ir damos“ finalas – ypatingas. Dėl Žinių riterio ar damos ordino besirungiančių  dalyvių laukia klausimai apie Lietuvos nepriklausomybės metus.   

Šįkart laidos „Žinių riteriai ir damos“ finalas – ypatingas.  Dėl Žinių riterio ar damos ordino besirungiančių  dalyvių laukia klausimai apie Lietuvos nepriklausomybės metus.

Štai pavyzdžiui, „Reikia pinigų? Pinigų yra! Apie kokį laiko vienetą kalbama?“, „ 1991 m. buvo du driežai, lūšis, kiaunės, stumbras, vištvanagis, briedis ir garniai. Kurį gavęs tais laikais nudžiugtumėte labiausiai?“,  „Kuo ypatingas žodis,,žvužvángt“? Taigi, teks prisminti pirmuosius bankus ir pirmuosius pinigus. O taip pat – populiariausias dainas, roko maršus, pirmąjį Vienos pokylį, gamtos stichijas, kainų pokyčius, sportininkų pasiekimus.

Profesorius A. Bumblauskas tikina, kad klausimai nėra sudėtingi, nes pats gerai  prisimena tą laikmetį. Tačiau dalyviai – gerokai jaunesni. Klausimus apie pasaulio įvykius, mokslo atradimus, istorijos faktus jie gliaudo greitai ir tiksliai. Kaip jiems seksis įveikti šiuolaikinės Lietuvos – ekonomikos, kultūros, sporto – istoriją. Beje, „Žinių riteriai ir damos“ pirmieji Lietuvoje įsivedė eurus. Ir iki finalo banke jų sukaupta beveik pusė šimto – 498 eurai. Finalo metu dalyviai turės galimybę banką papildyti, tad, tikėtina, kad laimėtojas gaus gana solidų piniginį prizą.

Šventinis finalas – Kovo 11-ąją per LRT televiziją. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close