captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: vaikystėje „išmėtytų“ brolių ir seserų susitikimai

Kelios istorijos apie ilgametes paieškas ir tų paieškų rezultatą, apie kadaise likimo valiai paliktų vaikų pastangas ištaisyti tėvų klaidas.  
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Kelios istorijos apie ilgametes paieškas ir tų paieškų rezultatą, apie kadaise likimo valiai paliktų vaikų pastangas ištaisyti tėvų klaidas.

Slogi nežinia daug metų slėgė pirmosios istorijos herojų. Remigijui po kelių savaičių sukaks 44-eri, o jis, kadaise galėjęs turėti dvi seseris ir du brolius, liko vienui vienas.

Po skirtIngas vaikų globos įstaigas išmėtyti broliai ir seserys kas kaip sugebėjo brido savo gyvenimus. Protarpiais Remigijų pasiekdavo žinia tai apie vieną, tai apie kitą, o štai apie jauniausiąją sesutę nežinojo nieko. Tik tiek, kad tokia buvo ir kad vaikystėje įvaikinta. Tąsyk Remigijus nutarė neiškoti sesers, nedrumsti jos, augančios kitoje šeimoje, gyvenimo. Bet juk nuo tų dienų daug vandens nutekėjo. Sesutė seniai suaugo. Kodėl tad nepabandžius bent jau ją pamatyti?..

Kita istorija – tai prieš savaitę, praėjusioje laidoje, pradėtos pasakoti Gintaro artimųjų paieškų istorijos tęsinys. Ilgus metus Gintaras apie savo artimuosius, savo biologinę šeimą nežinojo nieko. Neturėjo gimimo liudijimo, nežinojo net gimdytojos vardo ar pavardės.

To  vakaro pasakojimą baigėme Gintaro ir jo brolio Giedriaus susitikimu, pažintimi su dėde Petru, tragiškai pažirusio Gintaro ir Giedriaus mamos Birutės gyvenimo liudininku.

Visgi tuo Gintaro artimųjų paieškos dar nesibaigė. Jau kitą dieną po brolių susitikimo žinojome, kad netrukus dar kartą pakviesime Gintarą su jo smarkuole žmona Reda į kelionę. Pas ką šį kartą?

Kovo 3 d., nauju laiku, 19.20, Nacionalinė paieškų tarnyba

Vedėja Palmira Galkontaitė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...