captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: iš ko spektakliams juodaodžio grimą kuria J. Statkevičiaus dešinioji ranka?

Dizainerė Vilma Marė, sugriuvus Berlyno sienai, iš Lietuvos paskui meilę išvyko į  Ameriką. O po daugiau nei dvidešimties metų grįžo į gimtąjį Kauną. Sako, iš meilės Tėvynei.  
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.
Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Dizainerė Vilma Marė, sugriuvus Berlyno sienai, iš Lietuvos paskui meilę išvyko į  Ameriką. O po daugiau nei dvidešimties metų grįžo į gimtąjį Kauną. Sako, iš meilės Tėvynei. „Paradoksalu, bet Lietuvą ir jos unikalumą atradau būtent gyvendama už Atlanto“, – prisipažįsta dizainerė, Jungtinėse Valstijose atradusi asmeninę laimę ir išgryninusi savo kūrybos braižą. Vėl kauniete tapusi Vilma atskleidžia, kaip tapti verta dėmesio svajonių šalyje – Amerikoje ir ką reiškia tautinis identitetas?

Iš ko susideda sveikatos košelė arba kaip įveikti virusus? Panašūs klausimai neretai yra užduodami Rasai Pekarskienei, nes jos balsas puikiai pažįstamas daugeliui, o pati Rasa net pavadinama daktare. Žurnalistė, dirbanti LRT radijo „Sveikatos“ laidoje, tuo jau nesistebi. „Patarimų klausia ir artimieji, ir net kaimynai“, – juokiasi Rasa, pati persirgusi šimtais ligų, vos tik ėmė gilintis į sveikatos temas. Tačiau kokia yra tikroji sveikatos paslaptis?

Vilniaus mažojo teatro grimo dailininkė Dalia Žakytė-Bučienė net nesapnavo dirbti teatre, tik sykį paprašyta vienintelį kartą pavaduoti prieš spektaklį susirgusią kolegę, atėjo priklijuoti ūsų ir... Šiandien teatre ji skaičiuoja jau trisdešimt metų. Geležinė rankelė, dešinioji Juozo Statkevičiaus ranka jo teatro darbuose, Dalia pripratusi būti taip vadinama ir pasakoja, kokių įnoringų primadonų mačiusi, kaip guodė nelaimingus artistus, gydė sergančius ir iš ko spektakliams kūrė juodaodžio grimą? 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...