captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: Živilės Balčiūnaitės grakštumo paslaptis – šiaurietiškos lazdos

„Aš iš čia išeisiu tik kojomis į priekį“, – taip kadaise pasakė balerina Elena Juodišienė,  pirmą kartą atsidūrusi Operos ir baleto teatre.  Šiandien ji – vyriausia ir ilgiausiai dirbanti Lietuvoje baleto pedagogė, išugdžiusi ne vieną šokėjų kartą.  
Živilė Balčiūnaitė. BFL nuotr.
Živilė Balčiūnaitė. BFL nuotr.

„Aš iš čia išeisiu tik kojomis į priekį“, – taip kadaise pasakė balerina Elena Juodišienė,  pirmą kartą atsidūrusi Operos ir baleto teatre.  Šiandien ji – vyriausia ir ilgiausiai dirbanti Lietuvoje baleto pedagogė, išugdžiusi ne vieną šokėjų kartą. Elenai Juodišienei  –  81-eri, tačiau per savo vedamas pamokas ji nė nemano patogiai įsitaisyti krėsle. Pedagogė grakščiai demonstruoja klasikinio baleto žingsnius, prabyla apie pokario metus ir praėjusio amžiaus artistų darbo užkulisius. Kaip baleto svajonė buvo svarbesnė net už gyvenimą santuokoje ir kas iš to išėjo Elenai Juodišienei?

Garsi maratonų bėgikė Živilė Balčiūnaitė prasitaria priverstinės pertraukos sporte metu ji pagimdė dukrelę ir atrado naujų gyvenimo malonumų. Vienas iš jų – populiarus ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis. Grakšti moteris pasakoja, kad būtent vaikščiojimas su lazdomis jai itin greitai padėjo susigrąžinti dailias linijas. Ir tikina, jog jos – didžiulė nauda ką tik pagimdžiusioms moterims. Koks stebuklas yra vaikštinėjimas ir kaip nuo jo gražėja kūnas?

„Žinai, kodėl nesenstu ir nestorėju?“, – rimtu veidu pokalbio pabaigoje paklausė viena iš garsiausių mados pasaulio tinklaraštininkių Olga Rink. Per 60 perkopusi moteris tarsi didžiausia įžymybė žingsniuoja pagrindinėmis Milano gatvėmis, sulaukdama aplinkinių dėmesio ir nuostabos. Vos prieš devynerius metus išvykusi iš Lietuvos gyventi į Italiją, ji net nemanė tapsianti stiliaus ikona, kuri rūpi mados kanalams, spaudai, o jos nuomonės klausia net žinomi mados kūrėjai. Tačiau kodėl, vos išsukusi iš pagrindinių Milano gatvių, ji nusiima prašmatnius aksesuarus, slepia tamsius akinius? Ir niekas net neįsivaizduoja, jog pradėjusi savo naują gyvenimo etapą Italijoje Olga net neturėjo pinigų maistui. 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...