captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Naktinis ekspresas“ – svečiuose pas prof. Zecharią Plaviną Tel Avive

Šioje laidoje išgirsite ne vieną provokuojantį teiginį. Provokuojantį mąstyti, ne pykti. Straipsnius ir knygas apie politiką ir kultūrą, apie Lietuvą ir Izraelį rašantis profesorius Zecharia Plavinas kartais sulaukia nesupratimo ir kritikos, tačiau visi tekstai gimsta iš geranoriškumo, meilės ir noro keisti gyvenimą į gerąją pusę, teigia pats profesorius.  
Profesorius Zecharia Plavinas. Gintaro Tamkaus nuotr.
Profesorius Zecharia Plavinas. Gintaro Tamkaus nuotr.

„Naktinis ekspresas“ svečiuojasi pas prof. Zecharia Plaviną Izraelyje. Šioje laidoje išgirsite ne vieną provokuojantį teiginį. Provokuojantį mąstyti, ne pykti. Straipsnius ir knygas apie politiką ir kultūrą, apie Lietuvą ir Izraelį rašantis profesorius Zecharia Plavinas kartais sulaukia nesupratimo ir kritikos, tačiau visi tekstai gimsta iš geranoriškumo, meilės ir noro keisti gyvenimą į gerąją pusę, teigia pats profesorius.

Lietuvoje gimęs pianistas, muzikologas, kultūros ir politikos analitikas Zecharia Plavinas jau 37 metus gyvena Tel Avive. Kartu su įvairių šalių orkestrais rengia rečitalius, veda meistriškumo kursus pianistams ne tik Izraelyje, bet ir JAV, Lietuvoje.

Apie meną ir politiką, apie žmogų ir valstybę kalbėjomės muziko namuose Tel Avive.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė

„Naktinis ekspresas“ – vasario 27 d., ketvirtadienį, 23.00 val.

Laida kartojama vasario 28 d. 11.30 val. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close