captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: gyvenimas „Nesamajame laike“

Gyvename esamajame laike, kurio 60 sekundžių rodos susitraukė iki 45, visur skubame ir nieko nebespėjame. Taip gyvena ir aktoriaus bei režisieriaus Mykolo Vidžiūno debiutinio filmo herojus Tadas, kol neatsiduria nesamajame laike, laike, kuris priverčia gyvenime padaryti pauzę.  

Gyvename esamajame laike, kurio 60 sekundžių rodos susitraukė iki 45, visur skubame ir nieko nebespėjame. Taip gyvena ir aktoriaus bei režisieriaus Mykolo Vidžiūno debiutinio filmo herojus Tadas, kol neatsiduria nesamajame laike, laike, kuris priverčia gyvenime padaryti pauzę. Suraskite laiko dar vienai lietuviškai kino premjerai, suraskite laiko „Nesamajam laikui". 

„Dažniausiai baigiasi baltos spalvos dažai", - sako jaunas tapytojas Paulius Šliaupa, balta spalva ir subtiliais atspalviais tapantis... šviesą. „Šviesos refleksijos" nuo paveikslų gimimo vietos iki parodos Šv. Jono gatvės galerijoje. Įdomu, kaip Paulius nutapytų šviesią laidos „Durys atsidaro“ studiją?

Siūlome praverti Lietuvos dailininkų galerijos „Arka“ duris. Ir iškart pakliūsite į fotografijos vadovėliuose matytą fotografijos ekspoziciją. Jeigu užlipsite į antrąjį aukštą susidursite su niekur nematyta tapyba. Ir iš kolorito ir linijų greičiausiai suprasite – čia užsienietis. O jei paeisite dar giliau – greičiausiai pasimesite…. Iš galerijos išeisite truputį laimingesnis.

Įprastu metu, šeštadienį 11.30,  kultūra skverbiasi į jūsų namus... Belieka atverti duris... Už jų – Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...