captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: mėgsti paracetamolį – užsisakyk mišias

Pinigų niekada nebūna per daug. Bet – ką daryt, kai jų nepavyksta užsidirbti pakankamai? Galima paprašyti valstybės pagalbos. Tiksliau – įsakyti valstybei mokėti pašalpą. Jei ne sau, tai artimui savo.  

Pinigų  niekada nebūna per daug. Bet – ką daryt, kai jų nepavyksta užsidirbti pakankamai? Galima paprašyti valstybės pagalbos. Tiksliau – įsakyti valstybei mokėti pašalpą. Jei ne sau, tai artimui savo. Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje pradėtas tyrimas dėl galimo Būdviečio seniūnijos seniūno tarnybinio nusižengimo. Įtariama, kad valdininkas sukėlė viešų ir privačių interesų konfliktą, kai socialines pašalpas skirdavo... savo žmonai.

Sveikata – brangiausias turtas, deja, gyvenimo tempas toks, kad laiko tam turtui kaupti ir stiprinti ne visuomet pakanka. Tai populiariausias pasiteisinimas. Bet juo mūsų organizmo neapgausi – jis ima ir sustreikuoja, pavyzdžiui – peršąla. Sirgti ir stumdytis poliklinikos eilėse – nėra laiko, todėl griebiam populiariausius vaistus ir vejam ligą šalin. Bet neretai atsitinka dar blogiau. Nuvijęs kosulį, slogą ir temperatūrą vaistas pražudo kepenis. Arba susuka protą. „Specialus tyrimas“ – apie vaistą, kuris malšina nesunkių ligų simptomus, bet gali tapti invalidumo ar net mirties priežastimi – pigų, visiems prieinamą, bereceptį paracetamolį. 

Valdiškos seniūno dovanos buvusiai žmonai ir būdai paracetamoliu ištirpdyti kepenis – laida „Specialus tyrimas" ketvirtadienį, 21.45 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...