captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: nuo kokio gyvenimo turi bėgti mama, paliekanti du mažus vaikus?

Šio vakaro istorija pasiekė mus iš Latvijos. Kadaise nedideliame Latvijos miestelyje gyveno lietuvių šeima. Mama, tėtis ir trys jų vaikai. Aldona buvo dar visai mažutė, kai vieną dieną mama pasiėmė vyriausią dukrą ir išvažiavo į Lietuvą.   
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Šio vakaro istorija pasiekė mus iš Latvijos. Kadaise nedideliame Latvijos miestelyje gyveno lietuvių šeima. Mama, tėtis ir trys jų vaikai. Aldona buvo dar visai mažutė, kai vieną dieną mama pasiėmė vyriausią dukrą ir išvažiavo į Lietuvą. Netrukus iš namų dingo ir broliukas. O dar po kurio laiko pati Aldona jau apsigyveno naujoje šeimoje. Ir jau kitus žmones vadino mama ir tėčiu.

Aldoną užauginę žmonės niekada nė žodžiu neprasitarė įdukrai apie tai, kas kadaise dėjosi biologinės jos šeimos namuose Vainiuodėje. Nekalbėjo nė apie tai, kur ši galėtų ieškoti metais jaunesnio brolio ar vyresnės sesers. Gal nė patys to nežinojo. Kaip ten bebūtų, nieko niekam nesakiusi Aldona atkakliai ėmėsi paieškų.

Vos prieš kelis mėnesius, prieš pat Kalėdas, ji pirmą kartą susitiko su broliu. O dabar, mūsų pakviesta, atvažiavo į Lietuvą.

Kas Aldonos laukė Lietuvoje? Ar ji išgirs atsakymus į daug metų jai rūpimus klausimus: kodėl  beveik prieš pusšimtį metų jos gimdytoja pabėgo iš Latvijos į Lietuvą su vyresnėle Laima? Kodėl paliko kitus du, jaunesniuosius savo vaikus? O ir nuo ko, nuo kokio gyvenimo ji bėgo? Atsakyti į šiuos klausimus galėjo tik ji pati – jų motina.

Vasario 17 d., 19.25, Nacionalinė paieškų tarnyba 

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...