captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: O. Narbutaitės operos „Kornetas“ premjera

Pasaulį į priekį varo karai ir meilė. Apie tai mąstė ne vienas filosofas ar rašytojas. Muzikoje tai perteikė ne vienas kompozitorius. Gyvenime kone kasdien tai patiriame mes.   
„Kornetas². M. Šiaulytytės scenografijos eskizas.
„Kornetas². M. Šiaulytytės scenografijos eskizas.

Pasaulį į priekį varo karai ir meilė. Apie tai mąstė ne vienas filosofas ar rašytojas. Muzikoje tai perteikė ne vienas kompozitorius. Gyvenime kone kasdien tai patiriame mes. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje apie tai ir lietuviškos Onutės Narbutaitės operos „Kornetas" premjera, prie kurios pastatymo karingai ir su meile prisideda ne vienas garsus Lietuvos menininkas.

Šią savaitę Vilniuje, galerijoje „Meno Niša“ dar buvo pristatyti „Metai”. Ne praėję, ne ateinantys, o tie, kurie buvo seniai, apie kuriuos mokėmės mokyklose, apie kuriuos  kalba literatūros istorikai. „Metai”, kurių nors eilutę bent kiek išprūsęs lietuvis nešiojasi atmintyje.

Spalvos, muzika, muzikinės improvizacijos, aktyvi kūryba ir, žinoma, laisvė. Tai dviejose Vilniaus galerijose vykstančio projekto „FC Jazz“ raktiniai žodžiai. Projekto, kurio rengėjai pakvietė pagroti spalvomis. Sugroti taip, kad meno kūriniai neliktų nepastebėti.

Visiems išsiilgusiems ir mąstantiems apie kultūrą – „Durys atsidaro“  šeštadienį 11.30 val.

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close