captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: lietuvio vairuotojo megzta suknelė – Kembridžo kunigaikštienei Katerinai

Kaip jaučiatės, kai plojama kūrinio viduryje? Klausimas skirtas Lietuvos nacionalinės filharmonijos direktorei Rūtai Prūsevičienei, tikinančiai, jog banalumas ir paviršutiniškumas yra mūsų laikų žymė.   
Mezgimas tikrai ramina nervus<br> įsitikinęs netikėtai Lietuvoje išgarsėjęs tolimųjų reisų vairuotojas Valentinas Kairys.
Mezgimas tikrai ramina nervus
įsitikinęs netikėtai Lietuvoje išgarsėjęs tolimųjų reisų vairuotojas Valentinas Kairys.

Kaip jaučiatės, kai plojama kūrinio viduryje? Klausimas skirtas Lietuvos nacionalinės filharmonijos direktorei Rūtai Prūsevičienei, tikinančiai, jog banalumas ir paviršutiniškumas yra mūsų laikų žymė. Kaip jo išvengti ir kodėl nesuprasti muzikos yra ne taip jau blogai? Kas šiandien labiausiai svaigina muzikologę, mokančią  suskaičiuoti svetimus pinigus, suvaldančią net penkis didžiulius muzikinius kolektyvus, ir kaip yra su elitine kultūra? Mes klausiame Rūtos, o ji delikačiai interpretuoja šios dienos realybę.

Jovita Jankauskienė, turinti teisės ir verslo diplomus, po dešimties metų ryžosi atsidėti svajonių darbui – kurti gražius namus kitiems.  Paklausta, kaip ją pristatyti, kūrybinga moteris atsako: „Galiu būti ir dekoratorė, ir dizainerė, kartu su žmogumi kurianti jo svajonių namus. O kiekvienas sukurtas interjeras yra toks, kuriame norėčiau gyventi pati“, – prisipažįsta Jovita ir pirmiausia akcentuoja sąžiningumo kriterijų, kurio šiais laikais ima stigti. Tad ką reiškia sąžiningas interjeras?

Išskirtinis susitikimas, kuris tikrai nustebins ir pamalonins.  Kai kolegos tolimųjų reisų vairuotojai pliekia kortomis, Valentinas Kairys darbuojasi virbalais. Mezga ne šaliką ar kepurę, bet prašmatnias sukneles. Pirmoji šio amato patirtis atėjo dar vaikystėje, tačiau paversti mezgimą kūryba Valentiną pastūmėjo didelis gyvenimo stresas. O po to, kai jo talentą įvertino Kembridžo hercogienė Katerina, gavusi Valentino dovanotą suknelę ir nuoširdžiai jam dėkojusi, profesionalus vairuotojas vos spėja rikiuoti  vis ilgėjančią mezginių gerbėjų eilę. 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...